آخرین اخبارتریلر

تریلر اسپین آف سریال پسران – the boys منتشر شد!

تماشای تریلر به افراد زیر 17 سال اصلا توضیه نمی شود!

Prime Video تریلر جدیدی از انیمیشن The Boys: Diabolical منتشر کرد، یک مجموعه انیمیشنی که جهان ابرقهرمانی The Boys را گسترش خواهد داد. تیزر جدید که به عنوان تبلیغاتی برای رستوران Vought a Burger پخش می‌شود، برخی از شخصیت‌های جدیدی را به صورت با شکوهی به خاک و خون می کشد.

این تیزر از مردم دعوت می کند تا به Vought-A-Burger، یک فست فود زنجیره ای بیایند تا طعم واقعی آزادی آمریکایی را بچشند. درست مانند شرکت داروسازی شیطانی سری اصلی، Vought-A-Burger از نمادهای آمریکایی برای خوراندن این ایده که ابرقهرمان ها واقعا خوب هستند و از شما محافظت میکنند به مغز شما استفاده می کنند. این تیزر همچنین سه نسخه مختلف Homelander را در کنار هم قرار می دهد که به طرفداران نشان دهد سبک انیمیشنی هر قسمت چطور خواهد بود!

هر قسمت از The Boys: Diabolical یک داستان کوتاه مستقل بین 12 تا 14 دقیقه خواهد بود. اپیزودها توسط آکوافینا، الیوت گلیزر، ایلانا گلیزر، ایوان گلدبرگ، ست روگن، سایمون راسیوپا، جاستین رویلند و بن بایوث، اندی سمبرگ، آیشا تایلر و خالق اصلی کتاب کمیک The Boys Garth Ennis نوشته شده‌اند. این مجموعه توسط استودیوی Titmouse تولید شده که انیمیشن‌هایی مانند Megas XLR، Star Trek: Lower Decks و The Legend of Vox Machina را نیز ساخته اند!

فصل اول سریال هشت قسمتی The Boys: Diabolical در تاریخ 13 اسفند منتشر  خواهد شد!

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا