آخرین اخبارتریلر

اولین ویدئو و چند تصویر از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شد!

دوبله فارسی اختصاصی تریلر اضافه شد!

این انیمیشن دنباله ای بر مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse) میباشد، مایلز مورالز با صداپیشگی شامیک مور (Shameik Moore) در مجموعه قبلی دوباره نقش خود را کنار گویندگان قبلی تکرار کرده است.

دنباله این انیمیشن از قبل در حال ساختن بوده و اعلام کرده بودند که دنباله آن در حال ساخت است. طبق صحبت های کمپانی سازنده ها این انیمیشن دو قسمتی خواهد بود و به صورت جداگانه اکران خواهد شد.

کارگردان این انیمیشن جواکیم دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos)، کمپ پاورز (Kemp Powers) و جاستین کی تامپسون (Justin K. Thompson) می باشند. دیوید کالاهام (David Callaham)، فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) نگارش فیلمنامه اثر را بر عهده دارند.

کاراکترهای پیتر پارکر با صداپیشگی جیک جانسون (Jake Johnson) و گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) در این انیمیشن حضور دارند و قرار است کاراکتر جسیکا درو با صداپیشگی ایسا را (Issa Rae) در این دنباله به گویندگی بپردازد.

انیمیشن مرد عنکبوتی: در سرتاسر دنیای عنکبوتی یا Spider-Man: Across the Spider-Verse ، قرار است در تاریخ ۷ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۵ مهر سال ۱۴۰۱) در سینما ها اکران گردد. بخش دوم این انیمیشن در دست ساخت است و هنوز تاریخ دقیقی اکرانی برای آن مشخص نشده است. در این ویدئو فقط صحنه های آغازین را به تماشا می گذارد و همچنین چند تصویر از کمپانی سونی منتشر شده است.

در زیر میتوانید اولین نما و تصاویر منتشر شده را تماشا کنید.

اولین ویدئو منتشر شده با دوبله فارسی اختصاصی:

صداپرداز: سینا درویشی

مایلز: مهدی مرادوند

گوئن: نرگس واثقی

تصاویر (ورق بزنید) :

   

  نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

  1 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا