تاپ فایو

بهترین انیمیشن سریالی های شبکه ی نتفلیکس

سلام به دوستداران دنیای انیمیشن، امروز براتون یک مقاله‌ی فوق‌العاده از بهترین انیمیشن سریالی های شبکه‌‌ی جهانی و بزرگ نتفلیکس(NETFLIX) برای شما مخاطبان عزیز، آماده کردم.
پس با ما همراه باشید با پنج تا از برترین های نتفلیکس

5. شی‌را و شاهزاده های قدرت(She-Ra and the Princesses of Power)

در اولین مورد ما شما را با انیمیشن شی‌را و شاهزاده های قدرت، آشنا می کنیم. این انیمیشن به کارگردانی نوئل استیونسون، سال 2018 در کشور آمریکا ساخته شد. میزبان این انیمیشن شبکه‌ی نتفلیکس بوده و حاوی پنج فصل است که آخرین قسمت آن در 13 نوامبر 2020 منتشر گردید.  آدورا دختر داستان سریال شی را و شاهزاده های قدرت، دختری تنها و ضعیف است. او خواهر دوقلوی گمشده شاهزاده آدام ملقب به هی-من است. آدورا در یکی از روز ها، در جنگل گم می‌شود و همین گم شدن او باعث می‌شود که شمشیری ارزشمند و جادویی را پیدا کند. او بعد از پیدا کردن آن شمشیر پی می برد که فردی خاص است و به نیروی درونی خود پی می‌برد و به دختری قدرتمند تبدیل می‌شود. قدرتمند شدن آدورا او را به یک جنگجوی شی را تبدیل می‌کند. جنگجویی که با پرنسس‌ها، متحد می‌شود. شی را که قبل از پیدا کردن شمشیر دید خوبی نسبت به شاهزاده‌ها نداشت، بعد از دیدن مخالفت شاهزاده‌ها با شرارت و بدی‌ها نظرش عوض می‌شود. او برای شکست دادن دشمن بزرگشان هورداک که پر از شرارت و بدی است؛ گروه قدرتمندی را با شاهزاده‌ها تشکیل می‌دهد. شی را و شاهزاده‌های قدرت در هر فصل از این سریال در جنگجویی‌های متفاوت با هورداک مبارزه می‌کنند و هربار او را شکست می‌دهند.
و این داستان ادامه دارد تا زمانی که…

دوستان عزیز اگر از این سریال خوشتان آمده می توانید هم اکنون از این لینک به یکی از سایت های ارائه ی انیمیشن مراجعه کرده و آن را دانلود کنید.

4. حفره(The Hollow)

مورد دوم در لیست ما انیمیشن حفره است. این انیمیشن سریالی محصول شبکه نتفلیکس کانادا به کارگردانی مشترک جاش مفام و گریگ سالیون است که فصل اول آن در سال 2018 توسط NETFLIX پخش و توسط کمپانی Slap Happy Cartoons تهیه و توزیع شد.
این انیمیشن در باره ی سه نوجوان است که هنگام بیدار شدن از خواب، در اتاقی ناشناخته هستند. آنها تمام حافظه شان پاکشده و تنها چیزی که از خود میدانند  اسمی است که درون یک کاغذ نوشته شده است. آنها بعد از خروج از مکعب پی بردند که در دنیایی ناشناخته قرار دارند، دنیایی که باید تمام تلاش خود را برای بقا و پی بردن به دلیل وجود خود در آن دنیا بکنند. اما این کار آسان نیست و آنها با وجودات عجیب و غریب زیادی روبه‌رو می شوند که باید آنها را شکست می دادند، که این باعث شد که آنها پی ببرند که هر یک از آنها دارای قدرت مخصوص به خود است که می توانند با آن کار های زیادی را انجام دهد. آنها بعد از مدتی استفاده از این نیرو ها پی می برنند که افراد دیگری هم در فالب گروه های سه نفره مانند آنها در این جزیره  حضور دارند که باید آنها را شکست دهند زیرا تنها یک گروه سه نفره از این مهلکه جان سالم به در می برد…

دوستان عزیز اگر از این انیمیشن جذاب خوشتان آمده می توانید هم اکنون از این لینک به یکی از سایت های ارائه ی دانلود انیمیشن مراجعه کنید.

3. شاهزاده اژدها(The Dragon Prince)

مورد بعدی در لیست بهترین انیمیشنها، می رسیم به انیمیشن شاهزاده اژدها، این سریال به کارگردانی جیانکارلو والپه در سال 2018 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن_ ماجراجویی، می باشد. این انیمیشن حاوی سه فصل منتشر شده می باشد و فصل های بعدی آن در دست ساخت است. فصل اول و دوم آن در سال 2018 منتشر شده و فصل سوم آن در سال 2019 به میزبانی شبکه ی نتفلیکس، منتشر شده است.
این انیمیشن داستان اتحاد دو گروه بزرگ الف ها و انسان ها را بعد از سال ها جنگ بیان می کند، موقعی که دو انسان نوجوان با یک الف دست دوستی می دهند تا تخم شاهزاده اژدها را به شهر زیدیا در قلمروی الف ها، پیش مادر خود بازگردانند. داستان از این قرار است که: سال ها پیش دنیا به دو نیم تقسیم شد، نیمی برای انسان ها و نیمی دیگر برای الف ها و در مرز مشترک این دو اژدهایی غول آسا که معروف به پادشاه اژدهایان است، از مرز حافظت می کنند اما روزی انسان ها به این اژدها حمله کرده و او را با استفاده از جادو نفرین شده(جادوی سیاه) می کشند و تخم او را که تنها وارث حقیقی اوست را ظهرا از بین می برند. در پی این اتفاق گروه از الف ها به قلعه ی پادشاه حمله می کنند تا پادشاه و وارث او ازران را از بین ببرند. در طی این حمله یکی از الف ها با نام رایلا متوجه می شود که تخم شاهزاده اژدها هنوز سالم است. او با کمک دو شاهزاده ی انسانی با نام های ازران و کالوم، تمام تلاش خود را می کنند تا این تخم را پیش مادر خود بازگردانند. اما آنها برای رسیدن به خانه ی اژدها باید مسیری بسیار طولانی و پر خطر را طی کنند. رایلا یک الف با مهارت های جنگی بسیار بالا است که باعث می شود که کالوم در طی این داستان مجذوب او شود. کالوم یک پسر جوان با استعدادی خاص است. در حالی که هیچ یک از انسان ها نمی توانند از نیرو های اولیه ی جادو مانند آسمان، زمین، آتش، آب و …  را کنترل کنند و تنها توانایی استفاده از جادوی سیاه را دارند، او می تواند جادوی مخصوص به خود، جادوی آسمان را به طور کامل کنترل کند و در راه با مهارت بالا ی جادوگری خود کمک زیادی به ماموریت می کند. ازران وارث حقیقی پادشاه و برادر ناتنی کالوم است. او با قلب پاکی که دارد می تواند با هر حیوان و موجود زنده ای، ارتباط موثری داشته باشد که این در طول ماموریت خیلی به درد گروه می خورد.

دوستان عزیز چنانچه تمایل به دانلود این انیمیشن زیبا دارید، می توانید هم اکنون با مراجعه به این لینک به یکی از سایت های ارائه ی دانلود این انیمیشن مراجعه کنید.

2. کارمن سندیگو(Carmen Sandiego)

در مورد چهارم لیستمان به انیمیشن سریالی کارمن سندیگو می پردازیم. انیمیشنی که نامزد دریافت 12 جایزه و کسب 3 مورد از آنها شده است. این انیمیشن به کارگردانی دوان کاپیزی و در ژانر انیمیشن، ماجراجویی و خانوادگی ساخته شده است. کارمن، رابین هود مدرن است. او فقط از سارقان می‌دزدد و به قربانیان بازپس می‌دهد! او، ابتدا به آکادمی تبهکاران می‌رفت و در آن‌جا، به گوسفند سیاه (اشاره به خاص بودنش) معروف بود. اما سرانجام، او با حقیقت آکادمی مواجه می‌شود. تبهکارانی که جان و مال مردم را می‌گیرند. او از آن‌جا فرار می‌کند و نام کارمن را، برای خود برمی‌گزیند. حال او، همراه با دار و دسته‌اش در مقابل نقشه‌های پلید آکادمی می‌ایستد. اما در این نبرد، طرف سومی هم وجود دارد. یک آژانس بازجویی که بر روی پرونده آکادمی کار می‌کند. آن‌ها در تلاش برای متوقف کردن آکادمی، به کارمن مشکوک می‌شوند. او با کمک گروه عملیاتی خود و یک پسر نابغه ی رایانه، دشمنان خود را پیاپی شکست می دهد و به بزرگ ترین دزد در دنیا مشهور است که این موجب می شود که اژانس بازجویی برای پیدا کردن هویت او و دستگیری اش تلاش بیشتری بکند که…

دوستان عزیز اگر می خواهید این انیمیشن پربازدید را دانلود کنید، می توانید با استفاده از این لینک به یکی از سایت های ارائه کننده ی این انیمیشن مراجعه کنید.

1.شکارچیان ترول(Trollhunters)

و اما به انتهای لیستمون و بهترین گزینه ی خودمون می رسیم، اگر در انیمیشن های قبلی شکی بودن، برای این یکی می توان به جرئت گفت بهترین انیمیشن سریالی منتشر شده توسط شبکه ی نتفلیکس می باشد. این سریال ساخته کارگردان مطرح «گیرمو دل‌تورو» بوده و به میزبانی نتفلیکس منتشر شده است. این سریال حاوی  سه فصل است که آخرین فصل آن(فصل سوم) در سال 2018 منتشر شده. از آنجا به بعد این سریال ادامه پیدا کرد اما در نام های دیگر، سریالی بعدی ساخته شده دونفر از زیرزمین و سریال جدید و بسیار پر مخاطب جادوگران آرکدیا که همه ی این شخصیت های انیمیشن غول کش ها در هر دو به بازیگری پرداخته اند پس پیشنهاد می که بعد از اتمام این انیمیشن به دیگر سری های آن، بپردازید.
این انیمیشن داستانی پسری با نام جیم لیک را روایت می کند که با گروهی از دوستان خود متوجه می شوند که سرزمینی عجیب در زیر شهر آنها قرار دارد، سرزمینی که ترول ها، غول های بزرگ و عظیم و جسه ای در آن زندگی می کنند. بعد از کشته شدن آخرین شکارچی ترول توسط پسر گانمار، طلسم ساخته شده به دست مرلین جادوگر، جیم را برای شکارچی ترول بعدی انتخاب می کند. او بعد از آنکه شکارچی ترول می شود با مشکلات زیاد و دشمنان زیادی رو به رو می شود و از طرفی او هنوز آماده نیست و باید آموزش ببیند که چطور یک شکارچی و شمشیرزن خوب شود. در همین هین نیرو های شیطانی تلاش می کنند تا طلسم را از غول کش بگیرند تا بتوانند ارباب تاریکی، گانمار را که به سرزمین تاریکی تبعید شده، دوباره به دنیای واقعی برگردانند.
بعد از گذشت چند فصل گانمار از این سرزمین آزاد شده و به بازار غول ها(سرزمین ترول ها) حمله می کند و شکارچی ترول با کمک دوستانش می تواند که تمام ترول ها را سالم از انجا بیرون بیارد. اما نقشه ی گانمار چیست؟! واقعیت این است که ترول ها نمی توانند در روشنایی روز زنده بمانند پس گانمار برای حکمرانی به دنیا مجبور است که نقشه نهایی و شوم خود(شب ابدی) را اجرا سازد. او برای تحقق این امر، مجبور است که مورگانارا که توست مرلین در سرزمین سایه ها زندانی شده است، آزاد کند تا او در براورده شدن این آرزو کمکش کند. اما شکارچیان ترول بیکار ننشستن و برای جلو گیری از این نقشه به مقبره ی مرلین رفتن تا عصای اولون(Avalon)، تنها کلید آزادی مورگانا را بردارند اما…

دوستان عزیز برای دانلود این انیمیشن بر روی این لینک کلیک کنید تا به یکی از سات های ارائه ی این انیمیشن ارجاع داده شوید.

با تشکر از شما دوستان که این مقاله رو خواندید، حتما نظرات خود را درباره ی این مقاله بگویید. با تشکر سیدمحمدمهدی شوقی

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

8 دیدگاه

      1. سلام مثل این که لینک دانلود انیمیشن شی را و شاهزاده قدرت پاک شده
        راستش من این فیلم رو تازه میدا کردم ، تا الان دوبله فارسی میدیدم ولی خب هیچی بهتر از زیرنویس فارسی نیست ، سایت دیگه ای سراغ ندارین یا نمیشه دوباره بزارینش ؟ ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا