تاپ فایو

چهار 4 انیمه ای (anime) که باید قبل مرگ ببینید!

کماکان انیمه های بسیاری در طول سال ساخته و منتشر میشوند بعضی از آن ها بسیار زیبا و فوق العاده هستند و بعضی از آن ها شما را  نا امید میکنند، ما در این مطلب لیستی از بهترین انیمه های سریالی را برای شما آماده کردیم که امیدواریم از دیدن ان ها  لذت ببرید.

4- مرد یک مشتی

داستان انیمه راجع به مردی به نام سایتاما است که میتواند همه دشمنان خود را از کوچک به بزرگ با یک مشت نابود کند.

این انیمه در ژانر کمدی اکشن ساخته شده و مطمئنا از دیدن آن لذت می برید، حتما با خواندن خلاصه داستان با خودتان فکر میکنید که بعد از مدتی داستان سریال حوصله سر بر و کلیشه ای شود، اما جادوی مرد یک مشتی اینجاست، این انیمه کاری با شما میکند که تا قسمت آخر میخکوب می شوید. جالب اینجاست که انیمه مرد یک مشتی هیچ خساستی به خرج نمی‌دهد و حداقل در هر قسمت شاهد یک یا دو اکشن پر جزئیات و بزرگ (شما بخوانید خفن) هستید.

3-دروغ تو در آپریل

چه می شود اگر عشق،درد،مرگ و موسیقی را با هم ترکیب کنید؟ شاید اگر این چند عنصر در هرجای دیگر کره زمین مورد ساخت قرار می‌گرفت هیچوقت نمی توانست مانند انیمه دروغ تو آوریل جادویی،زیبا و پر از عشق باشد.

داستان انیمه راجع به پسری به نام آریما کوسی نابغه پیانو است که در دوران کودکی مادرش را از دست می دهد و بخاطر همین اتفاق دیگر علاقه ای به پیانو زدن ندارد، او حالا ۱۴ ساله شده و با مشکلات دوران نوجوانی دست و پنجه نرم میکند.

2- شیطان کش

اگر شیاطین واقعا وجود داشتن شما چه می کردید؟ این سوالی هست که مدام در گوشه ای در ذهن شما قسمت به قسمت پر رنگ تر می شود زیرا که این انیمه به طوری فانتزی پر جنب جوشی دارد که از آن طرف فضای جدی خفقان آوری هم دارد پس در این صورت است که عمیقا عواطف شخصیت اصلی انیمه یعنی تانجیرو را حس می کنید. داستان انیمه حتی بسیار جدی شروع می شود، به ده دقیقه از قسمت اول نمی کشد که خانواده تانجیرو به صورت وحشیانه و ناگواری توسط شیاطین سلاخی می‌شوند، اما تانجیرو کرسوی امیدی پیدا می‌کند زیرا متوجه میشود که خواهرش نزوکو زنده است اما وی تبدیل به یک شیطان شده.

داستان انیمه در زمان قدیم رخ می دهد و خبری از تکنولوژی های بروز نیست و این نیز باعث میشود که فضای داستان پیش از پیش باور پذیر باشد.

این انیمه در ژانر کمدی، اکشن، وکمی ترسناک ساخته شده شاید از دیدن ژانر کمدی تعجب کنید اما باور کنید کاگردانی و نویسندگی به قدری استادانه است که از تماشا تا قسمت آخر انیمه‌ لذت می برید.

1- حمله به تایتان

انیمه حمله به تایتان همان‌قدر که امید به شما میدهد همان قدر هم برای شما افسردگی به بار می آورد،زیرا با هیچکس شوخی ندارد نه با کودک ۱۰ ساله ای که مادرش به طرز وحشیانه و اسفناکی جلوی چشمش توسط یک غول چند متری خورده می شود نه با مردان میانسالی که یک به یک به راحتی تکه تکه میشوند. انیمه اتک آن تایتان را می توان بهترین انیمه تمام دوران بیاد آورد زیرا چنان شخصیت پردازی با کارکتر های خودش می‌کند ، که در بعضی موارد خودتان هم نمی فهمید که حق با کیست.

داستان انیمه راجع به پسری به نام ارن ییگر است که شهرش که بین دیواره اول و دوم قرار گرفته توسط تایتان ها مورد حمله قرار میگیرد، سه دیواره اصلی وجود دارد که صد سال پیش برای محافظت از شهر در مقابل تایتان ها ساخته شده، تایتان ها جنسیت و یا دستگاه گوارشی ندارند و کارشان فقط و فقط خوردن انسان ها است، جالب اینجاست که آنها به موجودات دیگر کاری ندارند و فقط طعمه شان انسان ها هستند.

(این انیمه خشونت بسیار زیادی دارد و به افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود)


 

به کانال تلگرامی ما حتما حتما سر بزنید و با عضو شدن از ما حمایت کنید:

@Miraculous_ladybug_ir

 


شما هم در کامنت بهترین انیمه ای که دیدید رو توصیف کنید

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا