دانستنی

میراکلس لیدی باگ چه زمانی خلق شد؟

شاید برای خیلی از شما ها سوال باشه که بدونید اولین بار لیدی باگ کی به وجود اومد خب این مقاله رو بخونید تا به جواب برسید.

مطمئنا اگه کسی از شما بپرسه که میراکلس کی اولین بار خلق شد جواب شما این باشه که :(( خب معلومه سال 2015)) یعنی پخش اولین فصل از میراکلس در پاسخ به این افراد باید بگم که : (( متاسفانه “خیر”))  شاید بعضی ها هم تیز بین و زرنگ باشن و بگن:(( خب معلومه لیدی باگ در سال 2012 خلق شد)) یعنی پخش اولین pv از لیدی باگ که به صورت انیمه بود در جواب این افراد هم باید بگم ((خیر)) متاسفم که هر بار نا امیدتون می کنم ولی لیدی باگ مال خیلی وقت پیش شاید زمانی که شما به دنیا نیومده باشید. خب بیاید حالا به جواب اصلی برسیم “بالاخره لیدی باگ اولین بار کی خلق شد؟”

خب، دروافع توماس آستروک اولین بار لیدی باگ رو در طراحی یک جور کمیک  جعلی در سال 2005 به وجود آورد میشه گفت توماس آستروگ لیدی باگ رو به نوعی از شخصیت مرد عنکبوتی الگو برداری کردی مثلا به این اورجین (پیش زمینه داستانی) دقت کنید(( دختره 15،14 ای به صورت تصادفی قدرت میراکلس رو دریافت میکنه  و تصمیم میگیره که به قهرمان شهر تبدیل بشه)) درست مانند مرد عنکبوتی که نوجوونی به نام پیتر پارکر توسط عنکبوتی گزیده می شود و…(بقیه اش رو خودتون می دونید)

در پوستری که در ادامه مشاهده می کنید نام “ماریتا” نوشته شده که نشان می دهد که از اول نام شخصیت اصلی مارینت نبوده. در پوستر ها فقط لیدی باگ،کت نوار و پدر ماریتا(مارینت) دیده می شود.

 
 

 

  به یکی از نکات جالب از پوستر ها یا کاور ها می توان به ادای احترام جرمی آستروک به کمیک مرد عنکبوتی اشاره کرد، در این کمیک اسپایدرمن تصمیم دارد که دیگر قهرمان نباشد.

  در نهایت برای شما ویدئویی آماده کردیم که سیر تحول لیدی باگ را از سال 2012 تا 2021 نشان می دهد.

  پخش آنلاین:

   

  نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

  3 دیدگاه

  1. میشه اولین از اولیین باری که لیدی باگ اومد تا الان همه قسمت ها و قدیمی هارو بزارین لطفا از ۲۰۰۵ تا الان رو؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همچنین ببینید
  بستن
  دکمه بازگشت به بالا