دانستنی

همه آن چیزی که باید از انیمیشن Minions: The Rise of Gru بدانید!

مینیون های بازیگوش به زودی باز خواهند گشت. Minions: The Rise of Gru، با نام مستعار مینیون های2، قرار است یک ماجراجویی کاملا دیوانه وار و خنده دار باشد که در آن موجودات زرد کوچک و بامزه داستان ما یاد میگیرند که چطور با ارباب جدید خودشن یعنی گورو کار کنند. این انیمیشن که پیش درآمدی بر نسخه 2015 خود می باشد پنجمین قسمت از مجموعه Despicable Me است.

Minions: The Rise of Gru توسط کایل بالدا کارگردانی خواهد شد، او همچنین آثاری مانند Despicable Me 3 و Minions را نیز کارگردانی کرده است و همچنین برد ابلسون (از پروژه سیمسون ها) و جاناتان دل وال (از فرانچایز The Secret Life of Pets) به‌عنوان کارگردان‌های مشترک حضور دارند. این فیلم توسط برایان لینچ (از پروژه های گربه چکمه پوش، مینیون) و متیو فوگل (از فیلم لگو 2: قسمت دوم) نوشته شده است. کریس ملداندری، جانت هیلی و کریس رنو نیز به عنوان تهیه‌کنندگان این فیلم حضور دارند.

داستان این پیش درآمد در اوایل دهه 1970، در میان آثار هنری عجیب و غریب مانند سبک رترو، موسیقی دیسکو، و لباس های رنگارنگ، که همه از آثار کلاسیک آن دوران هستند، می گذرد. Gru یک پسر 12 ساله از طرفداران گروه فوق شرور The Vicious 6 است. گرو همراه با تیم جدید خود از Minions به رهبری کوین، استوارت، باب و تازه وارد، اتو، نقشه ای می ریزند، تا تبدیل به یک شرور شناخته شده شوند.

پس برای پیوستن به کوین، استوارت، باب و اتو به همراه گرو جوان در یک ماموریت رنگارنگ و دیوانه وار آماده شوید. در حالی که منتظر اکران فیلم هستید، این مقاله را برای فهمیدن تمام جزئیات کمدی به کار گرفته شده، تاریخ انتشار،طرح داستانی، بازیگران و شخصیت‌ها و هر چیز دیگری که تاکنون می‌دانیم، مطالعه کنید.

تریلر Minions: The Rise of Gru را تماشا کنید!

ایلومینیشن، کمپانی سازنده این فیلم، پس از انتشار تیزر ، تریلر رسمی آن را در تاریخ 16 بهمن 1398 منتشر کرد. تریلر پر اکشن نگاهی اجمالی به گرو جوان داشت که در حومه شهر با رویاهای بزرگ زندگی می کند. او آرزوی تبدیل شدن به یک شرور فوق العاده را دارد و همین دلیل باعث می شود به دیدن The Vicious 6 برود ، او برای اثبات شایستگی خود، یک سنگ قیمتی را از آن ها می دزدد.

متأسفانه، گرو به زودی متوجه می شود که اتو، جدیدترین عضو مینیون ها، سنگ را گم کرده است. گرو خشمگین برای بازگرداندن حیثیت شرور خود، اسکمپ های زرد کوچک خود را به راه می اندازد، اما متوجه می شود که خرس اشتباهی را به دام انداخته است. با طنز کلاسیک این فرنچایز، کمی هنر رترو، و سکانس‌های اکشن فوق‌العاده، تریلر این نوید را می‌دهد که Minions: The Rise of Gru چیزی جز سرگرمی خاص نخواهد بود.

تاریخ انتشار Minions: The Rise of Gru چه زمانی است؟

تاریخ انتشار Minions 2 با تاخیرهای زیادی همراه بود. پیش درآمد Despicable Me و دنباله Minions, Minions: The Rise of Gru در سال 2017 معرفی شد. قسمت پنجم این فرنچایز ابتدا قرار بود در تیر 99 به عنوان یک فیلم تابستانی اکران شود. اما به خاطر محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری COVID-19 و بسته بودن شرکت سازنده در آن زمان، تاریخ انتشار به 11 تیر 1400 موکول شد. و اکنون این انیمیشن قرار است در تاریخ 10 تیر 1401 منتشر شود. البته امیدواریم بالاخره در تاریخ مشخص شده اکران شود.

گویندگان انیمیشن Minions: The Rise of Gru چه کسانی هستند؟

یکی از جذابیت های این انیمیشن صداپیشگان آن هستند. واضح است که استیو کارل به عنوان صدای گرو و پیر کافن به عنوان صدای کوین، استوارت، باب، اتو و سایر مینیون ها بازخواهند گشت. علاوه بر گویندگان اصلی، همچنین تراجی پی هنسون،میشل یو،RZA،ژان کلود ون دم ( ستاره کلاسیک سینمای اکشن) و غیره برای نقش های فرعی به این انیمیشن پیوسته اند.

شخصیت های تایید شده در Minions: The Rise of Gru چه کسانی هستند؟

انیمیشن شاهد انبوهی از چهره های جدید خواهد بود. در متن زیر تمام شخصیت‌های اصلی که در Minions: The Rise of Gru خواهید دید، آمده است:

استیو کارل صداپیشه گرو جوان است. در این انیمیشن، گرو پسری اهل حومه شهر در دهه 70 است که آرزوی تبدیل شدن به یک شرور فوق العاده را در ذهن خود دارد که همچنین ارباب جدید مینیون ها نیز هست!

پیر کافین صداپیشگی کوین، استوارت، باب، اتو و همه مینیون ها را بر عهده دارد. مینیون ها بیش از یک میلیون سال قدمت دارند و همانطور که در فیلم قبلی نشان داده شد، در آغاز زمان روی زمین زندگی می کردند. آنها دائماً به دنبال یک ارباب شرور هستند تا به آنها در زندگی هدف بدهد. گرو ارباب جدید مینیون هاست و آن ها هر کاری که در توان دارند برای تبدیل کرده گرو به شرور ترین فرد جهان انجام خواهند داد. یا حداقل تلاش خود را میکنند.

تراجی پی هنسون صداپیشگی بل بوتوم را بر عهده دارد. او رهبر The Vicious 6 ، گروهی از شرورهای فوق العاده است.

آلن آرکین صداپیشگی Wild Knuckles، یک فوق شرور معروف و رهبر سابق The Vicious 6 را بر عهده دارد که گرو می خواهد جایگزین او شود.

میشل یو صداپیشه استاد چاو متخصص طب سوزنی با مهارت های دیوانه کننده کونگ فو است.

ژان کلود ون دام صداپیشه ژان کلود را برعهده خواهد داشت. یکی دیگر از شرورهای فوق‌العاده و عضو The Vicious 6، Jean Clawed او یک خرچنگ غول پیکر، قرمز و پنجه‌دار است.

لوسی لاولس صداپیشگی Nunchack را بر عهده دارد. او ظاهر یک راهبه را دارد اما همچنین یک شرور خبیث و یکی از اعضای The Vicious 6 است.

راسل برند صداپیشگی دکتر نفریو را بر عهده دارد . نفاریو یک دانشمند دیوانه است یا حداقل این چیزی است که او آرزوی آن را دارد. دکتر نفاریو به عنوان دستیار به گرو می‌پیوندد و در آینده نیز نقش اصلی را در فیلم‌های Despicable Me بازی می‌کند.

دیگر شخصیت‌های مهمی که در این فیلم ظاهر می‌شوند عبارتند از: Dolph Lundgren در نقش Svengeance، Danny Trejo در نقش Stronghold و جولی اندروز در نقش مادر Gru، Marlena. RZA صداپیشگی یک شخصیت نا مشخص را برعهده خواهد داشت.

ساخت انیمیشن چه زمانی تمام می شود؟

ساخت فیلم Minions: The Rise of Gru در تیر 1396 آغاز شد و عنوان فیلم در سال 1398 فاش شد. پس از بسته شدن موقت Illumination Mac Guff در سال 2020 به دلیل همه‌گیری COVID-19، تولید این فیلم از راه دور انجام شد و تا کنون نیز همینطور بوده است. انتظار می رود الان مراحل ساخت تمام شده باشد.

پس زمینه داستان انیمیشن چیست؟

Minions: The Rise of Gru داستان اصلی Gru را دنبال میکند و اداکه پیش درآمد  فیلم Minions محصول سال 2015 است که سفر مینیون ها را از آغاز هستی نشان می دهد. صدها و هزاران سال است که باند دوست داشتنی مینیون ها به دنبال یک شرور برای رهبری خود هستند. در پایان فیلم، آنها با گرو روبرو می شوند و ارباب جدید خود پیدا می کنند.

در تمام قسمت‌های قبلی این فرنچایز، ما گرو را فقط به عنوان یک مرد بالغ دیده‌ایم که سه بچه را به فرزندخواندگی می‌پذیرد و با ازدواج حرفه شرورانه‌ خود را پشت سر می‌گذارد. قسمت پنجم تماماً در مورد کاوش در دوران کودکی و سال‌های اولیه گرو است و نشان می‌دهد که چگونه او تبدیل به شرور فوق‌العاده‌ای که در Despicable Me می‌ شود.

خط داستانی انیمیشن چه زمانی است؟

داستان Minions: The Rise of Gru از جایی که Minions به پایان رسید آغاز می شود. جایی در دهه 1970 و زمانی که گرو 12 سال دارد، کاملاً برخلاف آنچه که ما او را به عنوان یک بزرگسال دیده‌ایم، آرزوی تبدیل شدن به بهترین شرور دنیا را دارد.

او با فکر عضو شدن در گروه The Vicious 6، به ملاقات آن ها می رود. او برای اثبات خود و با کمک مینیون های یک سنگ قیمتی را می دزدد. اما تبدیل شدن به یک شرور آنقدرها هم که او فکر می کرد آسان نیست.

به زودی، گرو متوجه می شود که خود را تبدیل به دشمن خبیث ترین شرور ممکن کرده است ، اما با پیروان بی باک خود یعنی مینیون ها تصمیم به فرار میگیرد.او در نهایت از وایلد ناکلز، رهبر سابق The Vicious 6، که گرو می خواست جایگزین او شود، کمک می گیرد. گرو با گروه وفادارش ، بدون توجه به عاقبتی که در پی دارد، مأموریتی را آغاز می کند تا به آنچه می خواهد دست یابد.

نظر شما چیه؟ بنظرتون انیمیشن موفقی میشه؟ حتما تو کامنت ها برامون بنویسید!

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
منبع
collider
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

1 دیدگاه

 1. میشه لینک دانلودش رو وقتی منتشر شد برامون توی سایتتون بزارید؟
  و همینطور فیلم های
  فصل ۵ لیدی باگ
  میراکلس بیداری
  من نفرت انگیز ۴

  ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا