آخرین اخباردانستنی

از شباهت تا تفاوت های سریال میراکلس تا میراکلس جهانی و اخبار جدید سریال

از شباهت تا تفاوت های سریال میراکلس تا میراکلس جهانی و اخبار جدید سریال

از شباهت ها و تفاوت ها تا گم شدن تاریخ زمانی

یکی از مهم ترین شباه های سریال با میراکلس جهانی ضد ضربه بود ابر قهرمان ها و ابر شور ها بود و نشون میداد که لیدی باگ و کت نوار در برابر حمله های اسلحه های پیشرفته اسیب پذیر نیستن .

حالا چرا چون جادوی معجزه اسای اون ها و جادویی که ابر شرور ها از هاک ماث میگیرن هم قدرت جسمانی اون ها رو بالا میبره هم یه سپر نفوذ ناپذیری برای اون ها تبدیل میشه .

ولی به تفاوت میرسیم .

یکی از بزرگ ترین تفاوت در سریال و میراکلس جهانی گم شدن زمان در سریال و انیمشن هست ولی از کجا باید اینو متوجه بشیم .

طبق گفته فنپیج های میراکلس و توماس تاریخ میراکلس جهانی نیویورک قهرمانان متهد و شانگهای در بین فصل چهارم هست . ولی چه ربطی داره .

ربطش اینجاست که در قهرمانان متهد

1_ مرینت نگبان نبود

2_ شدو ماث وجود نداشت

3_الیا هویت لیدی باگ رو نمیدونست

4_شدو ماث بقیه معجزه گر ها رو بدست نیاورده بود

5_شدو ماث معزه گر طاووس رو در اختیار داشت ولی آسیب دیده بود

دلایل این پنج مورد چیه ؟

آلیا هویت مرینت رو نمیدونست وگرنه جلوی اومد اون به سفر رو میگرفت در نتیجه مرینت نگهبان نبود چون آلیا هویتش رو نمیدونست ولی چرا شدو ماث وجود نداشت چون معجزه گر طاووس هنوز خراب بود چرا چون هنوز ترجمه کتاب آسمانی رو از استاد فو نگرفته بود که ترمیمش کنه دلیل اینکه شدو ماث هنوز معجزه گر های بعدی رو به دست نیاورده بود چی بود چون هنوز به شدوماث تبدیل نشده بود و معجزه گر طاوس رو به فلیکس در مقابل بقیه معجزه گر ها رو نداده بود چون ناتالی از معجزه گر طاووس برای سنتی مانستر استفاده کرد .

تا اینجا پس تاریخ زمانی سریال و فیلم به فصل سوم و قبل نگهبان شدن مرینت مربوط بود .

ولی چرا میگیم که تاریخ زمانی گم شده چون لیدی باگ و کت نوار به افزایش قدرتی رسیدن که در فصل چهارم به دست اوردن و شدوماث وجود نداشت و لیدی باگ معجزه گر ها رو از دست نداده بود.

 

اخبار جدید

مشخص شد که با شروع فصل پنجم، سریال “میراکلس” از دسته TV Y7 (فقط افراد بالای هفت سال) به TV G منتقل می شود که نشان دنده خشونت کارتونی بیشتر در ژانر کمدی یا فانتزی به تصویر کشیده می شود. گفتگوهای جنسی جزئی یا موقعیت هایی که بیشتر والدین برای کودکان بزرگتر مناسب می دانند. مضامین و عناصر عاشقانه که بیشتر والدین آن ها را برای همه سنین مناسب می دانند.

استودیو SAMG برای فصل پنجم بازگشت

این استودیو برای طراحی های بسیار زیبای برخی از قسمت ها از فصل اول تا چهارم محبوبیت زیادی دارد یکی از مهم ترین طراحی های فصل سوم رو میتونیم به قسمت فراموشی دهنده اشاره کنیم.

و در آخر لیندالی رز خبر رسمی داد که تاریخ اکران سینمایی میراکلس بیداری 12 مرداد 1401 است.

 

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

21 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا