دانستنی

هر آنچه که باید راجع به میراکلس بیداری بدانید پارت دوم – miraculous awakening

به نام خدا

سلام خدمت تمام شما عزیزان خب تو این وضعیت که فصل چهارم قسمت اولش اومده  با خودم گفتم یه یادی هم از قسمت سینمایی میراکلس بکنیم.

01
اول اسپویلر ها رو به صورت ویدیو ببینید

اولی فیلم
دومی زیرنویس

خب طبق گفته های Imdb این انیمیشن، یه انیمیشن موزیکال هست(یه نوع ژانر هست که توش مثل فیلم in to the woods افراد با شعر و آواز حرف میزنن و خودشون رو معرفی میکنند) احتمالا یکی از این شعرها “شعر دیوار بین ما” است.

02

چند ساعت فیلمه رو نگفتن
کی اومدنش رو هم دقیق نگفتن
فقط گفتن یا اواخر2021 یا اوایل 2022 قراره اکران شه. خب
خب حالا بیاین عکس ها و فیلم ها و چیزایی که راجب بهش گفتن را با هم بررسی کنیم.

03

خب راجب این اینجا شبیه این فیلما است که در دل شب ماه کامل بر سوار قایق میبرنت یه جا واسه شام
دقت کنین زیر پاشون قایقه بقلش پله که آب زیرشه توی مه پیدا نیست جلوشون هم میز شام بقل دیوار گل گلی.راجب این دو نفر میتونم قاطعانه بگم که لیدی باگ و کتنوار هستن البته کت نوار ناقص. خب چرا اینو میگم مارینت یا همون لیدی باگ مدل موش رو که هممون میشناسیم پس سمت راستیه صد در صد لیدی باگ بقلیه هم دم و گوش گربه ای نداره اما زنگوله داره اگه به سینه اش نگاه کنی میبینین این عکس هم که در حال ساخت هست ممکنه که ناقص مونده بوده که عکسش رو فرستادن به علاوه عکس هم از لیدی باگو کت نوار سر میز شام هست

ایناهاش

04

خب بریم سردو عکس بعدی
دو تا عکس مارینت در حال آواز خواندن. یادتونه گفتم انیمیشن موزیکال، منظورم همین بود.خب این مارینت هست که داره شعر میخونه حالا چی ممکنه بخونه (رویا هاش ، میتونه اول فیلم باشه و داره با گفتن راجب خودش خودش رو معرفی میکنه، شاید داره راجب عشقش به آدرین میگه یا شاید هم درباره لیدی باگ بودنش و…)

05

چی! صبر کن، هاکماث هم قراره شعر بخونه؟؟!!!
خب عکس بالا هم هاکماثه که همه آکوما ها رو داره پخششون میکنه اون رعد و برقا رونمیدونم چیه دیگه شبیه بال پروانه است برای هاکماث. یه چیزی این که چجوری داره پرواز میکنه شاید از همون تبلته که از استاد فو دزدید استفاده کرده که همون معجون ها رو بسازه تا پرواز کنه؟ هان شاید

06

اینم لیدی باگ و کت نوار در حال انجام ماموریت دلیل اینکه همش میرن تو فاضلاب قایم میشن رو نمیدونم.

این دوباره لیدی باگ که دوباره داره همه چیز رو برای آخر دست درست میکنه.البته ممکنه این هم یکی از جلوه های بصری باشه که لیدی باگ داره توش شعر میخونه.

خب اینم لباس جدید مارینت.خب قطعا یه فیلم موزیکال رقص و مجلس رقص و از اینجور چیزا هم داره پس مارینت به یه لباس خوشگل برای نشون دادن خودش نیاز داره.

این یه صحنه رمانتیک از رقصیدن لیدی باگ و کت نوار.

07

اینم مارینت که سر میز خوبش برده تیکی هم انگاردم پنجره است. خیلی جزئی و خوب روی طراحی همه چیز کار کردن امید وارم داستان انیمیشن هم خوب باشه. دیگه هم عکس آدرین رو دیوار اتاق مارینت نیست.

08

اینم کت نوار که توی سینما یا تئاترداره برای لیدی باگ پیانو میزنه و شعر میخونه.

اینم لیدی باگ در همون سینما یا تئاتر دستاش رو مثل حالت دعا کردن بالا برده شاید هم اینم داره شعر میخونه.

09

10

خب اینم یو یو جدید لیدی باگه. قشنگه، حالا احتمالا یکمی هم کاراییش بیشتر شده.

11

این هم مارینت دوباره تو رویا هاش که داره شعر میخونه احتمال کم همه اون صحنات رقص در ابرها و سر میز شام و اینا همش رویا های کت نوار هستن. احتما ل50 درصد این قسمت سینمایی داره رویا های لیدی باگ و کت نوار رو به چشم میاره که چجوری از رویایی که نمیتونند بهش برسن میگذرند و از رویا های زیبا و دور از دسترس بیدار میشن. این هم میتونه خوب باشه، هم بد. خب چون ممکنه مارینت بعد از آدرین اولویت رو به لوکا بده.حالا همه چیز به تصمیم مارینت بستگی داره چون به نظرتون اگه سمت کت نوار بره کت نوار لیدی باگ رو انتخاب میکنه یا کاگامی؟

اینم یه سری عکس از شخصیت ها در قسمت سینمایی

12

13

14

15

16

17

18

19

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا