انیمهدانستنی

تحولی در صنعت انیمه | هرآن چیزی که باید درمورد شرکت جو ان بدانید !(JOEN)

در چند روز اخیر شرکت های بزرگ صنعت انیمه از جمله کلاور ورک ( Clover Works) ویت استودیو (WIT Studio) شو اشا (Shueisha) و انی پکس (Anipex) تصمیم به ادغام نیرو های یکدیگر و تاسیس شرکتی به نام جو ان (Joen) گرفتند،هدف اصلی این تیم تمرکز برتولید هنر و انیمیشن(انیمه) است !

کمپانی های کلاور ورکس و ویت استادیو سازنده و تولید کننده محتوا در این کمپانی هستند و شرکت انی پکس به صورت تهیه کننده در این شرکت عمل میکند ، حال شاید برایتان این سوال پیش آید : نقش کمپانی شو اشا در این شرکت چیست؟ در پاسخ باید بگویم شرکت شو اشا مسءول فروش و یا ناشر محتوای تولید شده است !نکته قابل توجه این است که این کمپانی فقط از چهار شرکت ذکر شده تشکیل نمیشود و انها قصد دارند تا با شرکت های بیشتر این صنعت همکاری کنند وچارچوبی قدرت مند در راستای تولید انیمه بسازند.

این شرکت در تلاش برای حمایت از صنعت انیمیشن و سرمایه گذاری های مرتبط با ایفای نقش حمایتی و اجازه دادن به افراد درگیر در برنامه ریزی، تولید و توزیع در مرکز صحنه ایجاد شده است. آنها می‌خواهند از طریق همکاری با کسانی که می‌توانند در دستیابی به این هدف کمک کنند، چالش ایجاد یک چارچوب جدید برای صنعت انیمیشن(انیمه) را برطرف کند.

شعار این شرکت حمایت از خلاقیت و توانمند سازی خلاقان است !

Supporting Creativity, Empowering Creators.

 

همه چیز درمورد کلمه جو ان (Joen)

هنگامی که به کانجی رونویسی می شود، JOEN را می توان چندین روش نوشت: 助演 (نقش پشتیبان).助円 (کمک به تسهیل روان).助縁 (پشتیبانی از طریق اتصال).

تصور کنید که در JOIN (درفارسی به معنای پیوستن) سه خط به “I” اضافه شود. این باعث می شود “I” به “E” تبدیل شود و JOIN به JOEN تبدیل شود.

این سه راه راه یادآور افسانه معروف ژاپنی سه تیر است که این سه تیر را به نماد ژاپنی اتحاد و کار گروهی تبدیل کرده است،از طریق ادغام این سه اصل، شرکت تلاش خواهد کرد تا نقش حمایتی را ایفا کند و ارتباطات صاف بین سازمان ها را تسهیل کند.

کلام اخر

درکلام اخر لازم میدونم این را هم اضافه کنم که با تشکیل این کمپانی صنعت انیمه وارد بخشی جدید و تحولی بزرگ می شود زیرا به دلیل بودجه کم تولید انیمه بیشتر تولیدات کنسل و فقط تولیداتی با کیفیت. پلات(داستان). شخصیت پردازی قوی و غیره تولید میشوند. همین موضوع اختلافات و کم اهمیتی صنعت انیمه را بسیار کاهش میدهد و باعث بیشتر کردن علاقه مندان به این صنعت میشود !

تشکر از نگاه های گرمتان !

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
منبع
اطلاعات بیشتر
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

elliott

به عنوان سازنده وبسایت فعالیت میکنم و همچنین در ساخت این سایت و پشتیبانی اون دخیل بودم، از دیگر فعالیت های من می شود به ترجمه و نویسندگی اشاره کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا