کد قفل کردن راست کليک

کد قفل کردن راست کليک

نکات قوت و ضعف در انیمیشن معجزه آسا :: نومیشن | دانستی انیمیشن
نومیشن | دانستی انیمیشن

نومیشن | دانستی انیمیشن

محفلی برای تمامی طرفداران و عاشقان انیمیشن

نکات قوت و ضعف در انیمیشن معجزه آسا

 • ۱۷۴۷۰

سلام دوستان عزیز!

گفتم شاید بهتر باشه یه مطلب جدید که ممکنه خیلی از وبلاگا بهش توجه نکنن رو براتون بنویسم تا علاقتون به این انیمیشن بیشتر از حد ممکنه خودش بشه!

همونجور که خوندید میخوایم یه سری از نقات قوت و یک سری هم نقات ضعف و همنطور که چه چیزهایی میتونست این کارتون رو جذاب تر کنه و چه چیزایی از جذابیتش داره کم میکنه رو بنویسم.

-یه خبر خوب دارم یه خبر بد...کدومو اول بگم؟

ما همیشه میگیم خبر خوب رو بگو که اونام از لج ماهم که شده خبر بده رو میگن پس منم از نقاط منفی شروع میکنم.


نقاط ضعف

1-کمبود طراحی شخصیتا و وسایل

*اگه وقتی که دارید این کارتونو میبینید به مردم پاریس نگاه کنید هیچ تفاوتی بین اونها نیست انگار که همشون خواهر و بردار همن

*اگه دقت هم کنید بیشتر مکانهایی که لیدی باگ در اونجا ها میدود(سقف های خانه ها)همشونبرای اپیزودای قبلی هستن و چی بشه ما یه صحنه جدید ببییم البته تو فصل سوم زیاد این موضوع رخ نداد.

*مارینت هم که چرخ خیاطیش یه علمی میخواد ما نداریم!

*رنگ و مدل تلفن های همراه به یه صورت و اگه صفحش بازشه ما تازه میفهمیم این گوشی واسه کی بوده!

*طراحی لباس ها زیاد چشم نواز و چشمگیر نیست.کلویی دختر شهردار پاریسه اما هر روزه خدا با یه لباس میاد مدرسه مارینت که خودش تو طراحی سر رشته داره همچین لباس ساده و بی زنتی داره.آدرین هم که مدله ما تنها تفاوتی که درش دیدیم یه کت شلوار قهوه ای بود که اصلا هم ازش راضی نبود و...

2-بهای کم به شخصیاتی دیگه مثل کت نوار

کویین بی

*تو قسمت رفلکتادال(دال در فارسی به معنای عروسک)یادمونه که آدرین به مستر باگ تبدیل شد و در مقابل مارینت به لیدی نوار که واقعا تو اون حالات واقعا جذاب بودن و ماینت فرصت پیدا کرد که اونم حس شوخ طبیعیش رو به کار بگیره تو اینجا دیدیم که مستر باگ واقعا در مونده شده و نمیدونه چیکار کنه (البته  لیدی نوار هم دست کمی ازش نداشت) به نظرم احمق نشون دادن اونها و یا سردرگمیشون چه لیدی نوار و چه مستر باگ زیاد کار جالبی نبود ولی درعوض باعث شد که اونا بفهمن که هدوشون نقش مهمی دارن اگر چی لیدی باگ بودن کمی دشواره.

*توی فصل سوم با پافشاری کووین بی برای گرفتن میراکلس زنبور روبه رو بودیم راستش این خواستن کمی از روی نیاز به اثبات خودش بود اما من اینجای قضیه رو نمیگیرم کووین بی از اول هویتش آشکار بود تو این همه بار بهش میراکلس رو دادی(اشاره به روز ابر قهرمانان که اوضاع خطرناک بود و لیدی باگ میتونست با دادن میراکلسا دیگه نتونه اونا رو بگردونه)بعد یهوو چطور شدی زدی به سی آخر گفتی الا و بلا من میراکلس بده نیستم؟

3-تو نیازی به همکار نداشتی

(نکته:این مطلب فقط برای فصل اوله تو دیگر فصلا لیدی باگ همکاری با کت نوار رو یاد میگیره)

*توی فصل های اول همیشه خدا کت نوار توسط آکوما شده ها به قولی از ره خارج میشد در واقع هیچ کمکی به لیدی باگ نمیکرد البته تحت کنترل گرفته شدن کت نوار توسط پاپتیر تقصیر لیدی باگ بود.

*در داستان لیدی باگ دارای قدرت های خیلی زیادیه:گرفتن آکوما،سوپر قدرتش و همینطور لاکی چارم(طلسم شانس)اما کت نوار فقط دارای یه قدرته ک اونم تخریب اشیاست ما هنوز نمیدونیم میتونه با اونم به خودش آسیب بزنه یا نه

4-برخی اقدامات بی فایده بودند

*مطئنا همه شما اپیزود کت بلنس رو دیدید واکنش همگی شما هم 100% این بوده:

-خیلی قسمت قشنگی بود

-من که اشکم در اومد کاش هویتاشون ولی کشف میشد

-بانیکس بیچااره مجبور شد

اگه بخوایم با دید سطحی به قسمت نگاه کنیم بله من به شخصه خودم اشکم در اومد و ناراحت شدم اما بعد از چند وقت تجزیه و تحلیل فهمیدم  واقعا کار بانیکس بی معنا بود!

*کت بلنس همیشه ممکنه اتفاق بیافته چون بلاخره هاک ماف هویتش رو آشکار میکنه آدرین بلاخره لیدی باگو میشناسه و کت نوار هم چیزی برای مخفی کردن از پدرش نخواهد داشت .

*پدر آدرین به هر حال کار شرم انگیز خودشو یعنی سو استفاده از پسرش رو انجام خواهد داد.

*همیشه به ما ها یاد دادن حالی که در پیش میگیریم آینده ی ما رو میسازه آینده قابل تغییره پس فاز بانیکس از تغییر گذشته چی بود اونکه بلاخره به ابر قهرمان تبدیل میشد من میتونم بگم کار بانیکس کمی غیر منطقی بود.

*اگرم یه نگاه دیگه در نظر بگیریم اون میتونست آیندشون باشه و بعد لیدی باگ گذشته میاد و دوباره اونو درست میکنه و اونا پیش هم خواهند بود.

5-بعضی قستها تکراری بودنش ببیننده رو بی میل میکنه

میراکلس

*همیشه ی خدا توماس آستروک برای دادن قسمتای میراکلس انقدر لفت میده که نگو بعد بعضی وقتا هم اون قسمت به طوری میشه که اصلا به میل بیننده هاش خوش نیست راستش آستروک باید بیشتر تو نوشتن داستان نظارت داشته باشه چون بعی وقتا اصلا دلچسب نیست.ما خیلی از قسمتا رو داریم که در سطح معمولین اما واقعا دیدن پنج یا شیش بارش حال آدمو جا میاره!!

6-غیر منطقی بودن

*شاید فکر کنید منظور از غیر منطقی بودن منظور ابر قدرت های اونهاست خوب راستش نه!

*تو خیلی از بخش های کارتون میبینیم که لیدی باگ و کت نوار در مقابل سوپر شرور هستن و اون سوپر شرورهم یه اسلحه گند گرفته به سمتشونو به سمتشون نشونه رفته اما این دوتا بنده خدا نزدیک پنج دقیقه با هم گفت و گو میکنن و اون سوپر شرور هم همینجوری عین قوقنوس واستاده تا که اینا حرفشون تموم شد تیر خلاصو بزنه که هیچ وقت هم به هدف نمیخوره!!

7-کمبود مناظر کم

*شاید شما هم توجه کرده باشید که مناظر و مکان ها در این انیمیشن خیلی کم هستن.

*ما موزه لوور(اون هم فقط بخشی از اونجا)،برج ایفل،مدرسه ویه چند تا قسمت از شهر که انگشت شمار هستن.

*ما هممون تو فیلم ها و داستان های متفاوت فضای عاشقانه رو زیر شکوفه های درخت گیلاس،برگ های پاییزی میدونیم ولی تو این کارتون انگار کمبود فصله و ما فقط یک فصل داریم.


نقاط قوت

1-ایده نو

*مطمئنا کسی به ذهنش نمیزد که موجوداتی توی فیلم ها به وجود بیان که آدما رو به ابر قهرمان تبدیل کنه و یا جواهرات باشن که ظرف پنج دقیقه میتونه تو رو از یه ابر قهرمان به انسان عادی تبدیل کنه.

*یه ایده نو مثل اینکه یه ابر قهرمان نمیتونه علاقشو نسبت به کسی که دوستش داره ابراز کنه چون حالت عادی خودش رو پایین میدونه.

*کفشدوزک ها نماد عشق هستند و همینطور شانس شاید این دلیل خوبی برای انتخاب مارینت به عنوان لیدی باگ باشه.

2-تغییر شکل های زیبا و اغلب خلاقانه

*کویین بی،کرپیس ،بانیکس و...همه و همه دارای تغییر شکل های زیبایی هستن(البته در این مورد از نظر شخصی بنده درباره ی تبدیل کت نوار و لیدی باگ کم لطفی شده).

*نکته قابل توجه این هست که بیشتر شخصیتای خوب تغییر شکل اونا از ماسک شروع میشه به نظر من این نوعی نماد اینه که هویتاشون در اویت هست.

*تغییر شکل شخصیتای بد از پا ها و نوعی از لباس شروع میشه تا به ماسک اونها میرسه.

3-موسیقی متن زیبا

*موسیقی متن روح فیلم است و مثل اینکه گروه توماس آستروک تونسته این روح رو زنده و یا به نوعی متولد کنه.

*موسیقی بسیار زیبای پیانو میراکلس که در اکثر سکانس های غمگین و عاشقانه اش میتونید بشنوید میتونه ذهن و روح هر کسی رو تسخیر کنه

*از نظر من بهترین ابزار موسیقی برای نواختن یک موسیقی برای یک فیلم عاشقانه پیانوست.

*زیباترین موسیقی از نظر من موسیقی قسمت فروزر هست که اوج و فرود آخرش بسیار زیباعه...


      4-حالا همه راحت میتونن تماشا کنن

*انیمیشن معجزه آسا در سال 2015 با استارت زدن فصل یکم تونست برای خود مخاطب جذب کنه.

*این انیمیشن به خاطر محتوای عاشقانه اش رتبه +13 دریافت کرد،اما این تمام ماجرا نبود.

*تو تمام فصل اول و دوم ما شاهد صحناتی بودیم که شاید زیاد برای قرار گرفتن در یک کارتون که همه اونو نگاه میکردن مناسب نبود

*خدا رو شکر در فصل سوم از این صحنات منزجر کننده به مقدار قابل توجهی حذف شد و باعث شد که دیگه همه اغلب اوقات و بعضی از اپیزود ها رو بتونن با خانواده تماشا کنن.

5-دوبله زیبای انیمیشن

*پس از موسیقی عامل تاثیر گذار در هر فیلم و انیمیشنی دوبله و حس پردازی خیلی خوب میباشد که اینان تونستند از پسش بربیان.

*هم در صدا پیشگان انگلیسی(مثل کریستینا وی)و در صدا پیشگی فرانسوی اون (توسط لو و لنی کیم)صدا گذاری و ارائه احساسات به صورت خیلی اعجاز آور و فوق العاده ای ارائه و کار شده.

*همه ی صداها مچ شده روی شخصیت ها هستند و انگار صداها متعلق به آنان است.

6-قرار دادن مکان های واقعی و تاریخی

*در میراکلس مکان های واقعی جذابی وجود داره که همشون در پاریس وجود دارن:برج ایفل،موزه لوور و...

*جالبه بودنید شخصی در پاریس وجود داره که فقط به زوج ها بستنی میده.

7-داستان

*در آخر به داستان میرسیم.داستان سر راست و قبل فهم است.

*داستان در مورد عشق است پس تمام پیوندهایی که بهش میخوره از عشقه.

*داستان شما رو با چالش میکشد که عاشقش بشید و این روند کش مکش را اونقدر ادامه میده تا گریتون در بیاد اما این بد نیست در واقع باعث میشه پایانش که ختم میشه به رسیدن آدرین و مارینت با شکوه و حماسی باشه...


ممنونم که خوندید...

نظر فراموش نشه

بعدا این مطلب بروز خواهد شد پس منتظر بمونید.

کلیک کن
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
 • خیلی خوب بود ، آفرین و اینکه از اون موسیقی هم که وسطش گذاشتی ممنونم خیلی دنبالش بودم😍😍

 • ببخشید قصد توهین ندارم اما الان میراکلسی که گفتید فلان فلانه جزو بهترین انیمیشن هاس 

  و همون کمپانی دیزنی هم بهش کمک می کنه 

  پس نیاز نیست شما یه چیز متفاوت درست کنید 

  چون این چیز متفاوت آگه قشنگ نباشه 

  بدرد نمی خوره 

 • منم مثل هرکسی که میراکلس و دوست داره منم دوستش دارم اما دیزنی و انینشن ها و فیلم هاشو بیشتر اگه میراکلس جزو دیزنی بود خیلی بهتر میشد 

  و ۶ابر قهرمان کیفیتش خیلی بالاست و سینمایی و سریالیه 

  بنظر من میراکلس و دیزنی عالیین 

 • چرا قسمت جدید نمیاد خسته شدیم تو خونه

 • 𝓮𝓵𝓲𝓼𝓪

  سلام 

  قسمت ماجراجویی در شانگهای خیلی خوب بود این قسمت تکراری نبود و جدیدترین قسمت میراکلیس بود . بعضی قسمت ها هم خنده دار بود . 💜💙❤

 • سلام به همه 
  به نظر من جزو گند ترین فیلم های اسراااااااااااااااااااائیل 

  ببینید چجوری مغز شمارو شستشو داده 

   

 • الیسا تو اگه از میراکلس بدت میاد بازم نباید به انیمیشن توهین کنی منم خیلی خوشم نمیاد ولی بازم به انیمیشن توهین نمیکنم چون هر کس نظر خودشو داره

 • سلام و میخوام از تمام نویسندگان و و افراد نظارت بر این سایت تشکر کنم واقعا عااالی بود من به شخصه طرفدار میراکلس هستم و خیلی این کارتن انیمیشنی رو دوست دارم ولی میوام درباره چندتا نقاط ضعفش صحبت کنم اول اینکه شما درست گفتید درباره ظاهر مردمش و تنوع اونها یکم کم کاری شده و سه فرد تو چند جا نقش مختلف داره و یا اینکه به کت نوار کم لطفی شده از نظر قدرت هاش اما در بعضی جاها مثل تغییر لباس هاشون خب درسته لباساشون یکم تکراری هست اما اگه بخوام برای هر قسمت برای هر کاراکتری که اونجا هست یه لباس درست کنند و یا اصلا هر روز نه فقط چند قسمت همون یه سالی که هممون از صبر دق میکردیمم این انیمیشن منتشر نمیشه و خیلی طول میکشه😕😟 در ضمن به نظرم تو بعضی جاها یه تغییر کوچولویی دادن البته خودمم نمیخوام بگم دوست ندارم لباساشون عوض شه،چرا میخوام ولی خب باید همه عوامل رو در نظر بگیریم،. یه نکته دیگش درباره بانیکس بود خب خیلی ببحشید این رو میگم اما معجزه گر بانیکس برای سرک کشیدن و فضولی کردن در گذشته اینده و یا زمان حال نیست ساخته شده تا مشکلاتی که به وجود می اید رو درست کنه اگه بانیکس لیدی باگ گذشته رو نمیاورد اینده همشون که کلا با خاک یکسان بود 😲😱چون مرینت دیگه اون کادو رو توی اتاق ادرین برده بود و ادرین هم اون رو دیده بود پس نمیشد کاریش کرد و به نظرم کار بانیکس عاقلانه بود وگرنه دیگه اینده ای در کار نبود چون گذشتش دیگه همون بود تکرار میشد خودشونم که بیچاره ها از ایندشون خبر نداشتن😥😞 

  اما در کل واقعا سایتتون عالی هست و من همیشه دنبالش میکنم ببخشید اگه توی کامنتم بد صحبتی کردم فقط نظرم را گفتم بازم متشکرم 🙏🌹

  پاسخ:
  مرسی ممنون از تعریف تون
 • الیسا خانم ساکت شو فک میکنی که این کارتون هایی که گفتی خیلی خوبن همه شون مسخرس 😒😪اگه هم نمی خوای نظر نده

  بعدشم ساخت این کارتون ها همش مال دیزنی الان دیگه دیزنی مسخره شده تازشم شرکت دیزنی خودش اومده و یکی از سرمایه گزاران روی کارتون میراکلس ماست  

 • خانم السیا توکه میگی میراکلس چی هست تو چی میلینی دوتا برنامه کودک مسخره مثل 6ابر قهرمان اونکه مسخره تره نه یه کیفیت داره نا جالبه و نه شخصیت هاش قشنگن و در ضمن دوست نداری نگاه کنی نگاه نکن کسی ازت نخواسته ما دوست داریم نگاه کنیم

 • بهترین انیمیشن های جهان :

  رایا و آخرین اژدها

  روح

  زوتوپیا

  6 بزرگ قهرمان

  درون و بیرون

  دلیر

  موانا

  و... خیلی زیادن نمیتونم همشونو بگم انیمیشن خیلی خوش ساخته تر از میراکلس هست این کارتون میراکلس در برابر Big Hiro 6 هیچیه، میراکلس حتی نتونست نظر منتقدین رو به خودش جلب کنه! ببخشید که یکم انیمیشن مورد علاقتون رو خیلی بد کوبیدم، ولی دیگه دارین شورشو درمیارین که انقد جوگیر میشین سرش! بهتره اول یه نیم نگاهی به انیمیشن های دیگه بندازین بعد به میراکلس لقب بهترین رو بدین. 

 • آخه این کارتونو چیه میبینید قصه اش خیلی تکراریه همش یکی شرور میشه بعد اونام قهرمان بازی در میارن نجاتش میدن. خیلی خسته کننده ست. برین انیمیشن های شاهکار درون و بیرون، شش بزرگ قهرمان، زوتوپیا و رایا و آخرین اژدها رو ببینین حالشو ببرین. 

 • عالی بود​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 • سلام ممنون بابت سایت خوبتون 

  فقط اینکه می خواستم بگم سه تا چیز هم به سایتتون اضافه بشه 

  ۱-کت بلانک دوبله فارسی

  ۲-تمامی قسمت های فصل 3 دوبله فارسی

  ۳-گروه سنین سریال میراکلس

  ممنون 

  پاسخ:
  همه رو اضافه داریم میکنیم یواش یواش
 • سلام خیلی ممنون از متنی که فرستادید خیلی خوشم اومد ❤

  من عاشق کارتون میراکلسم 

  یه سوال ازتون دارم 

  آیا این کارتون اثر منفی رو بچه ها میزاره؟

 • در ادامه من بگم که به نظرم هویت ها کشف نشه بهتره ما اینقدر حرص خوردیم سر دعوای ادرین و لوکا دیگه ببین اگه کت نوار و ادرین دعوا کنن یه شخص با خودش بجنگه به نظرم باید ادرین به مرینت برسه و کت نوار به لیدی باگ به همین اسم این انمیشن شده (معجزه اسا)ممنونم که خوندید

 • یه شخصی بنده خدا

  سلام دوباره به دوستان خواهشا به این دوتا سوالم جواب بدید 

  این کشف هویت رو کامل توضیح بدید و بفرمایید کی هویت ها کشف میشه ممنونم که پاسخ میدید

 • ممنون از مطالب خوبتون.

  ولی من واقعا یکی چیزی رو متوجه نمیشم.. اینکه چرا به هرکس اسم این انیمیشن رو میگی بچه خطابت میکنند...-_- 

  پاسخ:
  هر کسی علایقی داره ونباید مورد تمسخر قرار بگیره
 • عالی بود سایت خوبیه من اول میگم یه نکته کمه در نقاط ضعف من میگم تعوری ها بیشتر عز حد معمول بود انگار جرمی زگ رو با نام تعوری زگ باید بشناسیم چندتا از این تعوری ها:عشق و عشق بازی زیاد البته که سریال اینطوری بود ولی مثلا لوکا       کدام دختر الاغی پسر زیبا و توانمندتر را کنعر میگذاره و به پسری جذامی و بدون مسیولیت را میپذیرد یا حتی انتخاب ادرین اخه کدام پسر گاوی دختر شهردار پاریس که اتفاقا همان دختر عاشق ان است را کنار میگذارد و به دختری زشت پناه میاورد یا مثلا تعوری ازدواج زوری که غیر اخلاقی بود ازدواج زوری مرینت  با هاک ماث ارباب شرارت ممنونم که خوندید

 • یگانه امینی نیا

  سلام من یه سوال داشتم

   

   

  اینکه این انیمیشن بالاخره برای چه رده سنی هست ؟

  پاسخ:
  مثبت ۷ سال
 • خیلی ها از ما به میراکلس فقط ب چشم چهار تا کله ملق زدن و سوپر هیرو بازی های چرت نگاه میکنیم ولی اینکار ی اشتباه بزرگه!!!!

  ولی همون صاف و ساده دلی مرینت واقعن درس زندگیه مهربونی های لیدی باگ.سوال اصلی اینه ک چرا وقتی خودمون  از خودخواهی ها و بدجنس بازی های کاگامی و لایلا و کلویی بدمون میاد چرا بعضی وقتا عین اونا رفتار میکنیم؟؟

  در ضمن نکات ضعفی ک نوشتید همشون به جز دو سه تاش قابل چشم پوشی هست.

  در نهایت ی خبر خوب برای میراکل ها اینه که فصل بعدی میراکلس به نام بیداری Miraculous awaking در آگوست یا سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) میاد.اونایی هم ک راجب فصل ۴ میپرسن فصل ۴ با نام New York united heros اومده توی آپارات ببینین.

  ممنون ک نظرمو خوندین❤🌹

   

 • ‌یک منتقد انیمیشن

  به نظرم این مطلب کاملا جامع و کامل بود و بد نیست که طرفدار های میراکس که این انیمیشن را خیلی دوست دارند این مقاله را بخوانند . من این حقیقت رو قبول دارم که میراکس خیلی جذابه و ایده اصلی داستان خیلی خوبه و با بقیه انیمیشن های ابر قهرمانی خیلی تفاوت داره و داستان جذابی هم داره اما به نظرم برخی از طرفداران این انیمیشن چشمشون رو رو به این حقیقت بستند که عوامل تولید این انیمشین رای سود بیشتر فقط دارند داستان رو کش می دهند به نظر من حتی می شد داستان رو تو دو فصل تموم کرد و خیلی جذاب تر هم می شد اگه الکی داستان رو کش نمی دادند به شخصه امیدوارم فصل جهار این انیمیشن جذاب تر باشه و دست از انجام روندی تکراری بردارند.  با سپاس 

  پاسخ:
  ما هم امیدواریم ، این سریال می تونست یه انیمیشن یک یا دو فصلی بی نظیر باشه ولی سودجویی سازندگان باعث شد داستان این انیمیشن از شدت نخ نما شدن به پارگی برسه
 • با سلام من چند تا سوال دارم

  ۱_ایا در فصل چهار کشف هویت میشه 

  ۲- ایا مرینت و‌ادرین با هم ازدواج میکنن و اگر ازدواج میکنن در چه فصلی ازدواج میکنن

  ۳- ایا راست است که ادرین یه سنتی مانستر است

  ۴- ایا راست است که ادرین میمیرد

  ۵- ایا در فصل چهار لباس های لیدی باگ و کت نوار تعقییر میکنه

  ۶- ایا لیدی باگ به ژاپن خواهد رفت

  ۷- فصل چهار کی میاد

  ببخشید که سوالاتم زیاد بود ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید

  من واقعا از این مطالب خوشم اومد واقعا ازتون ممنونم💞

  پاسخ:
  1-معلوم نیست
  2-اونا تازه 15 سالشونه خیلی بعیده که ازدواج کنن در وافع غیر ممکنه
  4-نه بعیده این اتفاق بی افته
  5-احتمالش کمه
  6-مشخص نیست ولی سفرش به چین تایید شده.
  7-مشخص نیست
 • سلام اسم من پریاست و کی فصل چهار میاد میشه سری بیارین

  پاسخ:
  ۱۴۰۰
 • ب نظر من ممکنه لیدی باگ و کت نوار به هم نرسن چون توی همون قسمت کت بلانکس دیدیم اتفاق هیلی بدی افتاد بعد از اینکه هویت هم رو متوجه شدن به نظر من که اصلا خیلی زیاد کم کسری نداره

 • ایا بد اموزی داره این انیمیشن یا حاوی مسایل حتی ریز غیر اخلاقی هست ؟؟؟

 • راست بعضی چیز هارو ولی توماس آستروک عزیز گفته به همشون رسیدگی می‌کنه و همینطور میگه که هر قسمتی از فصل چهارم مثل بمبی هست که منفجر میشه حالا هر چی باشه طرفدار زیادی داره ها ولی نمیدونم براچی جزو برترین سریال های کارتونی نیست

   

 • سلام خوب بودند و همه درست بودند بعضی ها سوال دارن من جواب شون می دونم

 • خیلی باحال بود

 • می گم نامه و انیمیشن زیاد دیدم خواستم ببینم لیدی باگ ارزش دیدن داره یا نه

  ممنون می شم سریع جواب بدین

 • خوب بود. اما کت نوار به جز کتاکالیزم  چشم های دید در شب و گوش های ما فوق صوت دارد که اگر این قابلیت ها را نداشت ممکن بود در برابر هوای طوفانی و دردسر ساز شکست می خوردند

 • لوکا و کاگامی بااااید بمیرن من خودم خفشون میکنم

 • بنظرم کارتون عالیه و اینکه من و دخترعمه و داداشم همیشه این کارتون رو میبینیم . ولی بنظر من محدودیت سنی نداره و دیدنش سلیقه ای هست. و واقعا به عنوان یه دختر همیشه میدیدم که تو سریال های ابر قهرمانی شخصیت اصلی یه پسره ولی اینجا یه دختره ولی خوب متاسفانه به کت نوار کم لطفی کردند. یه چیز دیگه اینکه چرا فصل ۴ نمیاد من خسته شدم از بس منتظر موندم اگه میشه لطفاً در مورد فصل ۴ اطلاعات بیشتری بزارید . من هر وقت دوبله شده این کارتون رو میبینیم توش یه عالمه سانسور شده برای همین همیشه انگلیسی شو میبینم راستی فکر می کنم اونی که اسمشm هست خیلی حسوده وگرنه شما کارتون عالیه ⁦❤️⁩🖤⁦❤️⁩

  • عاشقتونم
  • مرسی که در مورد لیدی باگ و کت نوار حرف زدین
  • داخل چه قسمتی  لیدی باگ میشه لیدی نوار؟؟!!

  ممنون میشم 🙏

 • سلام به نویسنده‌های این وبلاگ عالی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی😍😍😍😍

  من به شخصه خیلی مطالب‌تون رو دوست دارم خی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ل‌ی عالین💋💋💋💋💋💋

  در ضمن ، آهای اونی که اسمت m هست ، میشه لطف کنی و دیگه تو این وبلاگ نظر ندی ؟ هی هرچی این دوست ما هیچی نمیگه هی روی خودتو زیاد میکنی ؟ تو برو توی همون وبلاگ مسخره‌ت دوتا مطلب بذار یه آدم بی فرهنگ مثل خودت بیاد نگاه کنه😡😡😡 اینو بدون که با این تبلیغات بی‌مصرفت ، فقط داری خودتو پیش دیگران « و البته بنده » خراب میکنی🤬🤬🤬🤬

  پس ساکت شو دیگه هم نبینم به این وبلاگ کاری داشته باشی ، فهمیدی ؟

  —_—_—_—_—_—_—_—

  خیلی ممنون از شما وبلاگتون عالیه💜💜💜💜💜💜

 • سلام من کاملا با متن های که گفتید موافقم مخصوصا اینکه تنوع شخصیت آدم های معمولی داستان خیلی کمه مثلا در قسمت غول بچه مادر آگوست (پسر کوچولویی که شرور شد و تبدیل به غول بچه شد) در قسمت دوم فصل 1 یکی از دانش آموزان  مدرسه  بود و فرد هاپریل ( پدر میلن) توی مدرسه نگهبان بود در حالی که توی قسمت پانتومیم باز اون به عنوان بازیگر معرفی شد ولی اگر این نقطه ضعف هارو ندید بگیریم یا بهشون توجه نکنیم به نظر من بهترین انیمیشنی میشه که من و بیشتر همسن و سالام دیدیم چون من دیدم در جاهای مختلف فضای مجازی بسیار طرفدار داره و اینکه در مورد کت نوار کم لطفی شده هم کاملا موافقم لیدی باگ خیلی طرفدار داره در حالی که مرینت فقط یه شهروند عادیه ولی کت نوار یه ابر قهرمانانه و آدرین یه مدل معروف و پسر یه طراح مد معروف آدرین خیلی طرفدار داره ولی کت نوار نه لیدی باگ خیلی طرفدار داره و مرینت زیاد تو شهر معروف نیست به هر حال شخصیت کت نوار به نظر من زیاد به دست لیدی باگ نادیده گرفته شد البته اونم تقصیری ندارم نمیدونه اون آدرینه ولی وقتی میبینم اینقدر دوسش داره باید یکم تحویلش بگیره من تا فصل 2 خیلی از این کاراش خوشم نیومد ولی وقتی دیدم تو فصل 3 توجهش به کت نوار جلب شد خوشحال شدم ولی خوب جذابیتش اینه که ما به خاطر علاقه نشون ندادن لیدی باگ به کت نوار و آدرین به مرینت حرص بخوریم به هر حال واقعا ممنونم از مطالبت 

 • سلام عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی و جاااااااااااااااااااااااااااااااااااامع و کا ااااا املا درست و شفاف گفتی مشخصه که سر دیدنش خیلی وقت گذاشتی .... میراکلس بهترین کارتون دنیاست....🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱

 • نظریه های شما کاملا درست ومتین اما در اکثر انمیشن ها یعنی  بیشتر از اکثرا لباس های کارکتر ها تکراری و فقط در برخی مکان های خاص تغیر میکند اما این  باقی نکات کاملا صحیح بود و این انمیشن به چند تغیر اثاثی نیاز دارد

 • سلام واقعا راست می گید مثلا آلیا که میشه ریناروژ خیلی زیبا تبدیل می شه ولی لیدی باگ نه 

 • یه میراکولر⁦❤️⁩🌵

  همه ی مطالب صحیح و به جا بودن🥀

 • سلام

  عالی بود😉

  اطلاعات باحالی بودن

 • خب اگه بخوایم انقدر دقت کنیم که چه بدی هایی داره هیچ فیلم و سریالی رو نمی تونیم ببینیم یا اگرم نبینیم بهتره اگه هر روز لباس ها و مکان ها عوض می شد اگه 1  فصل 1 سال کار داشت  باید 5 سال می نشستن پاش .

   

   

 • عالیه

 • خوبه چیزای خوبی تو وبلاگت داری عالیه من که خوشم اومد

 • خوب بود حتما از فصل ۴ هم بزار میدونم اطلاعات کنه ولی بزار

 • ♡لیدی نوار♡

  سلام ببخشید من از یه سری از مطالبتون بخوام استفاده کنم چطور باید از سایتتون اسم ببرم؟چی بنویسم؟

  پاسخ:
  لینک بزارید
 • خیلی خوشم اومد و اکثر موارد درست بودن 😄😄

 • فکر کنم توی فصل سه لیدی باگ این فیم مثبت ۱۸ علام شد 😂😂😂

 • سلام 

  ببخشید می تونم از مطالب سایتتون استفاده کنم ؟

  پاسخ:
  با ذکر منبع
 • سلام من پریا هستم همونی که دفعه قبل پیام داد 😁

  راستش من عاشق وبلاگتونم و خوشحالم که شما هم با نظر من درباره این که در حق من نوار ظلم شده موافقید

 • سلام .

  ممنون که همه چیز رو درباره ی این فیلم گفتید و ممنون که کار های منفی و کار های مثبت رو گفتید .

  راستی یه سوال داشتم به نظر شما کدوم قسمت توی فصل ها قشنگ تر هست ؟

  با تشکر از شما

  پاسخ:
  ممنون گل
 • سلام به نظر من وبلاگتون عالیه و مطالب خیلی خوبی داره 

  و کسی که اسمتون mهستش چرا میای تو یک وبلاگ دیگه تبلیغ میکنی 😒

  و اگر میشه کمیک لیدی باگ با معنی بیشتر بگذارید

 • مطالبتون خیلی دقیق و خوب و موثر بود.ممکنه درباره فصل چهار و زمان پخشش هم مطلب بگذارید؟

  پاسخ:
  اطلاعاتم راجب فصل چهارم کمه
 • واقعا وبلاگتون عالیه.به نظر منم واقعا به گربه ی سیاه کم لطفی شده.درسته این خوبه که یه دختر نقش اصلی رو داره و همیشه موفقه ولی نباید هی هر دفعه گربه ی سیاه توسط کسایی که آکوماتایز شدن شرور شه.ولی بازم بخاطر همچین وبلاگ خوبی ازتون تشکر می کنم.

  پاسخ:
  ممنون دوست عزیز
 • واقعا عالی بود 

  ولی من خیلی دوست دارم انها به هم برسند

 • دوسته گرامی m  و شما دوست گرامی که این وبلاگ رو اداره می کنید . اگه اشکالی نداره یه چیزی بگم. اگه شما با هم بر سره وبلاگ هاتون دعوا نکنید دیگه هیچ وبلاگی ارزش نداره نه مال شما نه مال اون ها.

  این چیز ها طبیعیه و همینکه شما دارید با هم رقابت می کنید هر کدوم از وبلاگ ها رو قوی تر می کنه.

  در کل من وبلاگتون رو دوست دارم و دنبالش می کنم.

   

  پاسخ:
  ممنون از شما دوست عزیز
 • هارلی کویین یا هارلی فرانسیس کونزیل

  سلام ببخشید ایا مرینت و ادرین باهم ازدواج میکنن ؟ - یا مرینت و ادرین چند سالشونه ؟- ایا اخر این داستان به عاشقی ختم میشه یا به موردن؟- یا مرینت ادرین اینده خوبی دارن یا نهT_T؟- یا مرینت و ادرین هم دیگه رو دوست دارن یا نه ؟- ممنون میشم اگه جوابشو بگین خیلی ممنون

  پاسخ:
  همشون به خوبی ختم میشه
 • سلام همه حرف هاتون درسته یه چیز دیگه مونده اینکه نمیشه هروز قسمت ها تکراری باشی هروز یه نفر شرور میشه بعد لیدیباگ اکوما رو میگیره و همه چی حل میشه یه روزی نمیشه مثلا لیدی باگ شکستشون نده بعد اسیب میبینه و به بیمارستان میره بعدا همه چی رو درست میکنه حداقل اگه فقط ادرین مرینت رو بشناسه کافیه( ولی من در واقع دوست دارم مرینت هویت کت نوار رو بشناسه تا لیدی باگ و کت نوار باهم بشن من زوج لیدی باگ و کت نوار رو بیشتر از زوج مرینت و ادرین میپسندم🥰) تو کارتون حتی اسم دکتر تا الان نیوودن حالا واقعا کارتون ابر قهرمان خیالی است ولی اونا ادم نیستن هیچ موقع مریض نمیشن🤔😐 

 • وبلاگ خوبى دارید یکى اینکه تمام شخصیت ها توى این سه فصل که نگاش کردم فقط تو یه سن بودن و اینکه تولد هیچ کودوم نشد به جز ادرین و این کمى کارتون رو خسته کننده مى کنه وتمام مطالبتون درست و عالى بود 

 • ناشناس ناناز

  باسلام خدمت شما دوست گرامی 

  آقا یه سایت اومده این متن شما رو کاملا کپی کرده ( یا شاید شما این کارو کردین البته گفتم شاید ها 😓😕) تمام جزییات مثل هم حتی علائم های نگارشی 😐🤔

  البته یه خواهشی که از شما دوست عزیز دارم اینه که اگه متن رو خودتون نوشتین هر جوری که شده یه جوری ثابت کنین 😕

  نمی دونم آخه یعنی چی ؟! 😡

  یه چیز دیگه که لازم به ذکر است اینه که خواهشا متن های بیشتری بذارین چون مشتاقانه منتظرم 🥰

  راستی تا یادم نرفته اینو بگم که دوست من یه نظر داده نه تو این پستا تو یه پست دیگه (همون که پروفایل هایمان را رایگان با لگو لیدی باگ درست می کردین )الان یکی دو هفتس تایید نشده . معمولا چقد طول میکشه ؟ هر دوست خوشگلم که جواب بده ممنونم 💕💋

  ارادتمند 😘

  ناشناس ناناز 

  پاسخ:
  اون مطالب متعلق به ما هستن تنها راه اثبات تاریخ ها هستن و راجب لوگو ها بعضی وقتا به دلیل کمبود وقت ما نمیتونیم سر وقت تحویل بدیم و ممکنه چند هفته ای طول بکشه
 • سلام 

  من فکر میکنم اینکه لباس این شخصیت ها تغییر نمی کند در کارتون ها عادی هستش و همیشه همین طور 

  اما شما هم درست گفتید چون این کارتون بسیار زیبا باید متفاوت درست میشد 

  و البته با این که این کارتون زیبا هست اما سوتی های زیادی داده میشود که این روی مخ من هست و اینکه پریا جان ببخشید که دخالتی کردم اما من فکر کنم دوست های شما فقط این کارتون رو از ماهواره هآ دیدن  

  چون که توی ماهواره ها سانسور میشود و بقیه هم دقت به داستان زیبای این داستان نمیکنند 

  چون نکته ی اصلی این فیلم ناراحت نکردن بقیه هست تا آکوما تایز نشن این کارتون آموزنده هم هست که بابای من میگفت خوبه این کارتون رو میبینی 

  البته من با خودم میگفتم خوب شد توی ماحواره ها سانسور میکنن که وگر نه من کلم کنده شده بود🤣🤣

  پاسخ:
  درسته ممنون از نظرتون
 • ناشناس ناناز

  باسلام خدمت طرفداران انیمیشن میراکلس،نظری که من به عنوان طرفدار این انیمیشن محبوب دارم این است که قدرت های لیدی باگ و کت نویر حاوی فرفره جادویی،شمشیر استیل - بتنی،و ... است،ولی قدرت اصلی این ابر قهرمان ها اینه که همیشه با فکر و تلاش و مهربانی و عشق کارشونو انجام می دهند 

  البته نظریه ی جنابعالی هم خیلی مهم و درست بود،اما نیروی اصلی ای که یه ابر قهرمانو می سازد،این نیست قدرت اصلی یک ابرقهرمان طرز درست فکر کردن و ... است و در آخر لازم به ذکر است که ابرقهرمانی که به قدرت هاش پایبند باشه،موفق نیست .البته منظور بر این نیست که از قدرت هایش استفاده نکند .

  با تشکر از سایت فوق العاده منحصر به فردتون 

  ارادتمند 

  ناشناس ناناز 

  پاسخ:
  بسیار حرفه ای ممنون
 • ولی من فکر میکنم که این فیلم در فصل سوم مثبت ۱۸ معروف شد😂

  پاسخ:
  😂
 • ببخشید دوست عزیز من میخاستم بگم نکته محم و خوب این فیلم اینکه توی بقیه ی فیلم ها افراد بد هیچ دلیلی برای بد بودنشون ندارن و من موندم فاض او ها چیه اما تو ی این فیلم دلیل محمی برای شرور بودن گابریل است و نشون میده گابریل در واقع آدم خوبیه

  پاسخ:
  درسته
 • من از شما ممنونم 

  راستی میشه شما رو دوست صدا کنم🙏

  پاسخ:
  بله خواهش می کنم
 • سلام واقعا از مطالبتون راضیم ولی شما راست میگید حق کت نوار ضایع شده چون بدبخت فقط یه کاتالیزم داره ولی لیدی باگ گرفتن آکوما،لاکی چارمو...

  پاسخ:
  ok
 • هوی کسی که اسمت mهست این بدبخت هیچی نمیگه تو زبون درازیات بیشترشده؟؟؟؟؟

  در ضمن اون کسی که بهت یاد داد جرمی و آستروک  کین خودش بود حالا میای بهش میگی جرمی سازنده کارتون لیدی باگه؟؟؟؟ صانییا آستروک سازنده کارتون لیدی باگه . جرمی رئیس کمپانی زگ هست. برو بمیر با اون وبلاگ مضخرفت! 

  پاسخ:
  خیلی ممنون از دفاعتون 
  خیلی خوشحالیم که شمارو داریم
 • کانال تون مهشره من که عاشقشم ولی یک سوال آخرش  آدرین و مرینت با هم ازدواج مبکنن یا نه 

  پاسخ:
  معلومه که آره
 • ببخشید که فو ضولی میکنم اما....

  آهای شخصی که نامت m هستش        بدونید که من و کس دیگری هم به وبلاگ شما نیاز نداریم چون ما لیدی بلاگ رو داریم 

  بعدم اگه شما وبلاگتون طرفتار داره پس چرا تبلیغ میکنی شما اگه حسودی میکنی چرا رک و رو راست به ایشون نمیگی میای تبلیغ میکنی برو آقا من که به وبلاگ دیگه نیاز ندارم بفرما 🙍🙅

  آخیش خالی شدم آخه چقدر دوست ما باید هیچی نگه شما هم هی زبون درازی کنی 

  اگه یه بار دیگه حرفی درباره ی وبلاگتون زدید من هرچی از دهنم در اومد بهتون میگم 

  پاسخ:
  ممنونم واقعا از حمایت و درک شما
 • واقعا حرفایی که گفتین درست مخصوصا حرف هایی که در مورد کت نوار بود واقعا خسته کنندست که فقط روی یک شخصیت کلیک کنن...امیدوارم در فصل های بعدی این مشکلات رو حل کنن ...ممنون برای اینکه حرفای دلم و گفتی😗

  پاسخ:
  ممنون
 • از سایتت خیلی خوشم میاد عاشقتم. 

  راستی مطلب نویس نمی خوای؟

  پاسخ:
  چرا ایمیل کن
 • سلام.

  بنظر منم به کت نوار خیلی بی لطفی شده.چون فقط میتونه یه تغیر شکل بده و یه کاتالیزم.اما لیدی باگ چهار تا کار میتونه انجام بده.این یکی.واینکه همه مردم فقط لیدی باگ رو دوست دارن و اصلا به کت نوار هیچ توجهی نمیکنند.یه چیز دیگه هم اینکه من به هر کی این فیلم رو معرفی میکنم میگن:اِااااااا!همین کارتونه که برای بچه هاست؟ داداش هفت ساله ی من اینو نگاه میکنه. اینو که میگن اعصابم خورد میشه.مگه من که ۱۳ سالمه نگاه کنم عیبی داره؟ ممنون از وبلاگ خوبتون

  پاسخ:
  خیلی ممنون از نظرتون
  بله واقعا کم لطفی شده
  و به نظر دیدن این انیمیشن یه چیز کاملا نسبیه یعنی سلیقه ای
 • عاششششششششششششقتم

  زدی به هدف  همه حرف های دلم رو گفتی

  پاسخ:
  وظیفه مونه عشقین همتون
 • دوست عزیزم واقعا چرخ دستی مارینت هم یه علمی می خواد ما نداریم.

  ترنسفورم های لیدی باگ کت نوار هم واقعا کم کاری کردن.

  تو قدرت های کت نوار دیگه واقعا کم کاری کردن. 

   

  باکمال تشکردوست عزیزم

  پاسخ:
  ممنونیم نظراتتون واقعا دلگرم کننده است
 • درضمن حتی جرمی از وبلاگ اونا بازدید کرده و تاییدش کرده

  آگه نمیدونی جرمی کیه(سازنده کارتون لیدی باگ)

  پاسخ:
  هزار دفعه گفتم الان هم میگم ما ادعایی نداریم ولی شما به زور داری تبلیغ می کنی من هی هیچی نمی گم می گم اشکال نداره بزار وبلاگش رو تبلیغ کنه حالا اکه راست میگی مدرک بده بهم.
  اینجا همه شاهدن ما داریم باهات با لطافت و احترام کامل برخورد میکنیم دیگه واسه خودت دور بر ندار که!
 • سلام .میگم میشه مطالب وموضو عات بیشتری بگذارید.

  ghazal

  پاسخ:
  چسم سعی مون رو می کنیم

 • ببخشید اگه بد گفتم

  تازه شما29 مطلب بیشتر نزاشتین بعد اونا بیش از هزار مطلب دارن

  پاسخ:
  خب ما تازه راه افتادیم و پیشرفت می کنیم.
  مگه اونا از روز اول 1000 تا مطلب گزاشتن
  ما هم داریم تمام تلاشمون رو می کنیم.
 • سلام

  ببخشید ولی اینجا اولین وب لیدی باگ و اولین ارائه دهنده کمیک با ترجمه......نیست

  اولین و بزرگترین اینه ک در برابر اینجا هیچه! اونجا صدتا کمیک با ترجمه گذاشته از صدتاهم بیشتر!

   

  کلی فعالیت و چالش و مسابقه داره 

  شما حداقل سه روزی یک یادو و هفته ایی 5 نظر میگیرید یا کمتر ولی اونجا یه هفته میبینی یکی از پستاش100 نظر داره هفته بعد میشه193 نظر!

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز ما گفتیم اولین ترجمه کننده کمیک رسمی که به زودی چند نسخه دیگه هم ترجمه میشه 
  ما ادعایی در برابر  این گفته شما نداریم ((اولین و بزرگترین اینه ک در برابر اینجا هیچه! اونجا صدتا کمیک با ترجمه گذاشته از صدتاهم بیشتر!))
  بعد شما داری کم لطفی می کنی ما حداقل هفتگی بالای 30 کامنت داریم.
 • خب اره منم وقتی ترنسفورم هاشون رو میبینم هیجان دارم اما صحبت منم  

  به اندازه درست بود مرسی و اینکه واقعا مکان ها تکرارین منم همیشه به این فکر میکردم💗💗

  پاسخ:
  ممنون از نظرتون
 • وای اینکه نصفه قسمتا تکراریه واقعا رو اعصابه-__-

  اگه این نقطه ی ضعفشانو از بین ببرن فکر کن طرفداراش دوبرابر شه:/

  پاسخ:
  دقیقا روند داستان تقریبا یکی هست
  بعضی از قسمت ها هم اصلا جذابیت نداره بنظرم بیشتر باید روی فیلمنامه کار بشه.
 • عالییییی بود

  راستش درمورد مکان باهات مخالفم همین حالاشم دیر به دیر میاد وای به حال اینکه بخواد همش از صحنه های جدید استفاده کرد

   

  پاسخ:
  خوب حالا بدم نمیشه آدم تو حداقل فصلی که جدید میخواد بیاد یه مکان جدید بارن
 • 🐞Marinetta🐞

  خب چون انیمیشن هست سخته که لباس های متفاوت و مکان های متفاوت رو به تصویر بکشند 

  پاسخ:
  درسته ولی میتونن حداقل توی فصلای متفاوت این اعمال بشه
 • 🐞Marinetta🐞

  ممنون اما اینارو همه میدونن درضمن در حق لیدی باگ و کت نوار کم لطفی نشده چون که همبشه تغییر شکل میدن یکم تکراری شدن اما بقیه فقط ۱بار تغییر شکل دادن

  پاسخ:
  اما  به نظر من شده چون من هر دفعه ترنسفورم های دیگران رو میبینم هیجان ورم میداره به نظرم یه ذره کم کاری شده