آخرین اخبار

سریال ما بچه خرس ها برای فصل دوم باز می گردند!

آماده شوید تا میان وعده مورد علاقه خود را بخورید و در خانه خود ریلکس، We Baby Bears برای فصل دوم بازمی گردند. امروز WarnerMedia Kids & Family برنامه خود را برای بازگرداندن خرس‌ها از خواب زمستانی برای فصل دیگری که هم از HBO Max و هم از Cartoon Network پخش می‌شود، فاش کرده است.

We Baby Bears یک مجموعه پیش درآمد برای انیمیشن پرطرفدار Cartoon Network، We Bare Bears (ما خرس های برادر) است. مجموعه اصلی با محوریت 3 برادر خرس با نام های گریزلی با نام مستعار گریز، پاندا با نام مستعار پان پان، و خرس یخی است ، آنها تمام تلاش خود را می‌کنند تا در بین همتایان انسانی خود در شهر سانفرانسیسکو جا بی افتند. در قسمت های این مجوعه ما شاهد تلاش خانوادگی آن ها برای انجام خرید خانه گرفته تا تبدیل شدن به افراد مشهور اینترنتی هستیم. چه تلاش آن ها مؤثر باشد یا نه، در پایان هر قسمت، این سه خرس برادر می‌دانند که همیشه باید به یکدیگر تکیه کنند.

ما بچه خرس ها با صداپیشگی Connor Andrade، Amari McCoy و Max Mitchell، نسخه‌های کودک خرس ها را گویندگی میکنند. این سریال جدید که بلافاصله پس از نمایش خود در 1 ژانویه 2022 به موفقیت رسید، بیشترین بازدید را از آوریل 2021 در Cartoon Network داشته و خیلی تا 23 ژانویه به 6 میلیون بازدید در تمام پخش های تلویزیونی Cartoon Network رسید.

کالوین وانگ به عنوان تهیه کننده اصلی فصل دوم حضور خواهد داشت، در حالی که خالق We Bare Bears یعنی دانیل چونگ، و خالق خود We Baby Bears، مانی هرناندز، به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهند کرد.

نظر شما چیه؟ آیا سریال خرس های برادر رو دیده اید؟ یا فصل اول همین سریال رو؟ برامون تو کامنت ها بنویسید!

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
منبع
collider
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا