آخرین اخبار

سه انیمیشن سینمایی از دنیای Avatar: The Last Airbender در دست ساخت قرار دارد!

از آواتار چه خبر؟

کمپانی های پارامونت (Paramount) و نیکلودئون (Nickelodeon) در حال ساخت سه انیمیشن سینمایی از دنیای Avatar: The Last Airbender هستند.

نیکلدئون (Nickelodeon) که حق امتیاز ساخت فرانچایز آواتار (Avatar) را بر عهده دارد قرار است در آینده ای نزدیک سه انیمیشن بلند از دنیای Avatar: The Last Airbender تولید کند.

انیمیشن سریالی آواتار (Avatar) از سال 2005 تا 2008 تولید و پخش گردید سال ها بعد یعنی از سال 2012 تا 2014 با انیمیشن The Legend of Korra همراه بود. همچنین فیلم Avatar: The Last Airbender نیز در سال 2010 به کارگردانی ام نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) منتشر شد و حالا با گذشت یک دهه، استودیوی آواتار قصد ساخت سه انیمیشن جدید با همکاری پارامونت (Paramount) و نیکلودئون (Nickelodeon) را دارد!

به گفته کمپانی های صاحب امتیاز و نام برده سه انیمیشن جدید در استودیوی آواتار در دست ساخت قرار گرفته که طبق اطلاعات منتشر شده، اولین قسمت آن یک پیش درآمد درباره شخصیت کیوشی در سال 2024، دومین قسمت یک انیمیشن سینمایی درباره شخصیت زوکو در سال 2025 و سومین قسمت دنباله ای از افسانه آواتار کورا درسال 2026 به کارگردانی لورن مونتگومری (Lauren Montgomery) و با تهیه کنندگی اجرایی کونتیزکو (Konietzko) و دی مارتینو (DiMartino) می باشد‌.

رمزی نیتو (Ramzi Nito) رئیس بخش انیمیشن و تولیدات کمپانی های Paramount Animation و Nickelodeon Animation درباره ماجراجویی های جدید و هیجان انگیز در بیانیه ای اظهار داشت:

همانطور که مایک و برایان یعنی خالقان اصلی آواتار، دنیای آن را با ما گسترش می‌دهند، ما همه چیزه خانواده را حفظ میکنیم و لورن همان کار متبحرانه و زیبایی که در مجموعه اصلی انجام داده بود، این بار با مقام کارگردانی انجام خواهد داد!

همچنین در کنار این سه انیمیشن، یک سریال لایو اکشن جداگانه توسط نتفلیکس به نام Avatar: The Last Airbender در دست ساخت قرار دارد!

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا