آخرین اخبارتاریخ اکران

فصل دوم انیمه “جوجو تسو کایسن” در سال ۲۰۲۳ تایید شد!

انیمه Jujutsu Kaisen در ژاپن با اکران فیلم پیش درآمد خود در اواخر دسامبر ۲۰۲۱ و اکران آن فیلم در آمریکای شمالی، طرفداران این انیمه دوست داشتنی یک دلیل دیگری برای هیجان خود دارند زیرا فصل دوم این انیمه تایید شده است.

چند روز پیش یک رویداد صحنه ای بوده است که موفقیت پیش درآمد از Crunchyroll در انیمه Jujutsu Kaisen را جشن گرفتند، فصل ۲ این مجموعه انیمیشنی در حال تولید می باشد و قرار است در سال ۲۰۲۳ پخش شود. صداپیشگان هر دو فیلم و سریال، از جمله : جونیا انوکی (Junia Anuki) و مگومی اوگاتا (Magumi Ogata)، که به ترتیب نقش ستاره سریال یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) و ستاره این فیلم، یوتا اوکوتسو (Utah Okutsu) را بازی می کنند.

همچنین طبق اعلامیه نویسنده این انیمه و تصویر گر مانگا، جوجو تسو کایسن (Jojutsu Kaisen) و گِگ آکوتمی (Gage Academy)، یک قطعه جدید هنری از یوتا اوکوتسو (Utah Okutsu) برای جشن اعلام فصل دوم این سریال انیمیشنی منتشر کرد.

انیمه Jujutsu Kaisen مجموعه ی مانگا اولین بار در سال ۲۰۱۸ توسط Gege Akutami تصویر شده و مورد ساختن قرار گرفت. داستان این سریال در دنیایی اتفاق می افتد که همه موجودات زنده و حاضر در دنیا یک انرژی نفرین شده را تراوش می کنند. همانطور که مردم این انرژی را به خود ساطع می کنند و به خودشان نفرین ایجاد می کنند، موجوداتی که می‌خواهند به بشریت آسیب برسانند. یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) یک دانش آموز دبیرستانی می باشد که توسط یک نفرین بسیار قوی به نام ریومن سوکونا (Ryoman Sokuna) تسخیر می شود‌. ایتادوری (Itadori) به یک گروه مخفی نفرین شده به نام جادوگران می پیوندد و این افراد داخل گروه می دانند که چگونه انرژی نفرین شده خود را کنترل کنند که در تکنیک نفرین شده ی خود ظاهر می شود و این یک توانایی است که مختصص خودشان است. یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) با کمک آنها به دنبال راهی است که بتوانند نفرین قدرتمند خود را نابود کند. این انیمه در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار به نمایش در آمد و توسط Sunghoo Park کارگردانی شد. فصل اول این سریال مورد تحسین منتقدان کمپانی Crunchyroll قرار گرفت و برنده جوایز انیمه سال ۲۰۲۱ شد.

فصل دوم Jujutsu Kaisen در سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد. فیلم پیش درآمد آن در مارس آمریکای شمالی اکران می شود.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا