آخرین اخبار

تاریخ اکران بخش دوم انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse اعلام شد!

بنابر گزارش های منتشر شده، تاریخ اکران احتمالی سری دوم انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse مشخص شد.

انیمیشن مرد عنکبوتی: در سرتاسر دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) دنباله ی قسمت قبلی خود، به تازگی تاریخ انتشار سری دوم این انیمیشن اعلام شده و قرار است این انیمیشن جذاب به صورت دو بخش اکران شود.

در چند روز قبلی تاریخ اکران بخش اول این انیمیشن اعلام شده بوده و به همراه آن ما اولین نما از انیمیشن را شاهد بودیم. این ویدئو مشخص کرد که کاراکترهای مایلز مورالز با صداپیشگی شامیک مور (Shameik Moore)، گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و حضور هیجان انگیز مرد عنکبوتی 2099، میگل اوهارا با صداپیشگی اسکار آیزاک (Oscar Isaac) در این انیمیشن حضور و تایید شده اند.

جواکیم دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos)، کمپ پاورز (Kemp Powers) و جاستین کی تامپسون (Justin K. Thompson) کارگردانی این انیمیشن را بر عهده دارد. دیوید کالاهام (David Callaham)، فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) فیلم نامه این انیمیشن را نوشته اند.

کاراکتر جسیکا درو (اسپایدر وومن) با صداپیشگی ایسا را (Issa Rae) در بخش اول انیمیشن مرد عنکبوتی: سرتاسر دنیای عنکبوتی، حضور خواهد داشت و تایید شده یاکویا یاماشیرو، مرد عنکبوتی ژاپنی را گویندگی خواهد کرد.

ویدئو منتشر شده برای بخش اول این انیمیشن تایید کرده که این انیمیشن در تاریخ ۷ اکتبر سال ۲۰۲۲ (۱۵ مهر ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

کریس میلر (Chris Miller) و فیل لرد (Phil Lord) در مصاحبه تازه خود در مورد جلوه ها ، داستان و همینطور تاریخ اکران پخش دوم آن گفته اند :

هر بُعدی که در این انیمیشن به نمایش در خواهد آمد، نسبت به بعدهای دیگر بسیار متفاوت خواهد بود. آنها تا حدی متفاوت خواهند بود که شما فکر خواهید کرد آنها توسط دو هنرمند متفاوت خلق شده‌اند.

داستان مایلز مورالز، یک حماسه است. ما آنچه که برای داستان لازم بود را در درون فیلم‌نامه جای دادیم و در نهایت متوجه شدیم که این داستان به جای یک انیمیشن، دو انیمیشن (انیمه) خواهد شد. ما در حال کار روی هر ۲ آن‌ها هستیم. بخش دوم این انیمیشن در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

نظر شما در مورد سری دوم این انیمیشن چیه؟ نظراتون رو کامنت کنید.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا