آخرین اخبارتاریخ اکران

تاریخ اکران انیمیشن جدید Transformers – تبدیل شوندگان مشخص شد!

ممکن است روزمان بیشتر از پیش غم انگیز تر شود، زیرا بیانیه های مختلفی مبنی بر عقب انداختن تاریخ اکران فیلم های زیادی به دلیل همه گیری ویروس کرونا منتشر شده اند، امروز اکثر عقب افتادگی ها همگی از سوی پارامونت پیکچرز است، اما به هر حال کوروسوی امیدی نیز دیده میشود. اگرچه برای فیلم هایی مانند دنباله های Mission: Impossible یا اسپین آف Quiet Place باید بیشتر منتظر بمانیم، اما پارامونت اعلام کرده است که انیمیشن بدون عنوان جدیدی از Transformers با تاریخ اکران 29 تیر 1403 در حال ساخت است.

فاش شدن تاریخ انتشار با اطلاعاتی همچون نام کارگردان، جزئیات داستانی، صداپیشگان و یا تیم سازنده متصل به پروژه همراه نبود. با این حال، این اولین انیمیشن از این مجموعه پس از The Transformers: The Movie در سال 1365 خواهد بود. Transformers همیشه با فیلم های لایو اکشن مایکل بی معروف بود.

البته آثار مایکل بی از این مجموعه با رویکرد مثبت منتقدان همراه نبودند ولی از لحاظ مالی سود کلان 5 میلیارد دلاری را شامل میشود و البته قرار است نسخه جدیدب از این فرانچایز با عنوان Transformers: Rise of the Beasts در سال 2023 منتشر شود که وقایع داستانی آن برای بعد از فیلم بامبلبی است و حال این که این انیمیشن قرار است چه بازه زمانی را پوشش دهد هنوز مشخص نیست.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا