آخرین اخبارتاریخ اکران

تاریخ انتشار انیمیشن جدید Garfield اعلام شد!

کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) تاریخ انتشار انیمیشن جدید Garfield را اعلام کرد که کریس پرت (Chris Pratt) بازیگر فیلم نگهبانان کهکشان، صداپیشگی شخصیت گارفیلد (Garfield) را برعهده دارد. این انیمیشن قرار است در تاریخ 16 فوریه 2024 (27 بهمن ماه 1402)‌ در سینما ها اکران شود.

با اینکه می‌دانیم کریس پرت (Chris Pratt) صداپیشگی شخصیت گارفیلد (Garfield) را برعهده دارد و می‌دانیم که 18 ماه دیگر این فیلم قابل پخش خواهد بود، اما انیمیشن هنوز در دست تولید قرار دارد. همچنین به این معنا نیز هست که جزئیات دقیقی درمورد داستان وجود ندارد و همچنان مخفی نگه داشته می شود.

اولین بار این فیلم در سال 1978 معرفی شد، پس از آن Garfield: The Movie (2004) و Garfield: A Tail of Two Kitties (2006) با صداپیشگی بیل موری (Bill Murray) منتشر شدند.

همچنین اعلام شده ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) قرار است به عنوان شخصیت جدیدی یعنی پدر گارفیلد به صداپیشگی بپردازد و به زودی بازیگران جدیدی در آینده اعلام خواهند شد.

کارگردانی انیمیشن جدید گارفیلد (Garfield) بر عهده مارک دینال (Mark Dindal) و دیوید رینولدز (David Reynolds)، نویسنده فیلم Finding Nemo وظیفه نوشتن فیلمنامه این انیمیشن را برعهده دارد. اندرو کوسوو (Andrew Kosove) و برودریک جانسون (Broderick Johnson) به عنوان تهیه‌کننده و دیویس به بریجت مک‌میل (Davis joins Bridget McMeel) و کریگ سوست (Craig Sost) به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در این انیمیشن حضور دارند. کمپانی Alcon Entertainment بودجه این انیمیشن را تامین می کند و کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) وظیفه توزیع انیمیشن Garfield در سراسر جهان (بدون در نظر گرفتن کشور چین) بر عهده دارد.

انیمیشن Garfield در تاریخ 16 فوریه 2024 (27 بهمن ماه 1402)‌ منتشر خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا