آخرین اخبار

تاریخ پخش قسمت آخر فصل دوم انیمه شیطان کش مشخص شد!

یک خبر عالی برای طرفداران انیمه شیطان کش که از یکشنبه گذشته چشمانشان به صفحه نمایش بسته شده است. درست مانند قسمت اول این فصل ، قسمت آخر Demon Slayer: Entertainment District Arc بیست دقیقه بیشتر خواهد بود و به این ترتیب  همانطور که توسط Crunchyroll نیز تایید شده بود، قرار است پر زرق و برق و باشکوه باشد.

این خبر وقایع داستانی فصل دوم انیمه شیطان کش را فاش میکند!

این اپیزود 45 دقیقه‌ای که “مهم نیست که چند بار دوباره متولد می‌شویم” (Nando Umarekawatte mo به زبان ژاپنی) نام دارد یازدهمین و آخرین قسمت از فصل جدید شیطان کش خواهد بود. آخرین قسمت، که در 17 بهمن پخش شد، با یک کلیف هنگر عظیم به پایان رسید. زمانی که همه چیز از دست رفته به نظر می رسید و نبرد با گیوتارو و داکی با شکست شخصیت های اصلی همراه بود تانجیرو، زنیتسو، اینوسوکه و تنگن آخرین تلاش ناامیدانه خود را برای شکست دادن این دو شیطان رده بالا انجام دادند.

قسمت دهم انیمه شیطان کش اپیزود فوق العاده ای برای طرفداران بود و Ufotable در زمینه آرت و طراحی صحنه های اکشن خوش درخشید. در این قسمت تانجیرو و همرزمانش توانستند هر دو شیطان رده 6 را همزمان سر ببرند ، اما وقتی همه غرق در خون بوده اند اتفاق ناگواری افتاد ، Gyutaro با وجود بی سر بودنش رشد کرده و همه جا را ویران کرد!

قسمت بعدی یک شنبه هفته آینده یعنی 24 بهمن 1400 منتشر می شود و پایانی خواهد بود بر فصل دوم انیمه شیطان کش!

نظر شما چیه؟ حتما تو کامنت ها برامون بنویسید!

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا