آخرین اخبارتاریخ اکران

تاریخ اکران فیلم Sonic the Hedgehog 3 اعلام شد!

کمپانی پارامونت تاریخ اکران فیلم Sonic the Hedgehog 3 را اعلام کرد.

ماه دسامبر ماهی معروف از رنگ های سفید، قرمز و سبز است که طرفداران و تماشگران سینما منتظر فیلم پرطرفدار Avatar: The Way of Water هستند. قرار است در همین ماه و در کنار فیلم Avatar: The Seed Bearer، فیلم Sonic the Hedgehog 3 در تاریخ 20 دسامبر 2024 (30 آذر ماه 1403) منتشر شود.

این تاریخ توسط صفحه رسمی توییتری Sonic the Hedgehog اعلام شد. آن ها خاطر نشان کردند که آخرین فیلم از این مجموعه قرار است بسیار هیجان انگیز تر از دو قسمت قبلی باشد همچنین قرار است این مجموعه که از سال 2020 کلید خورد با این قسمت به پایان برسد!، همچنین باید منتظر چندین اسپویل از سومین دنباله این فیلم باشیم.

در Sonic the Hedgehog 2 شاهد بودیم سونیک با دو دوست جدید پر قدرت، به نام تیلز (Tails) و ناکلز (Knuckles) آشنا شد و باید در دنباله جدید این فیلم با چالش جدید خودشان مواجه شوند، زیرا در ثانیه های آخر فیلم متوجه شدیم که G.U.N شخصیت شرور Shadow the Hedgehog را پنهان کرده بود.

قبل از پخش Sonic the Hedgehog 2 در ماه فوریه 2022، کمپانی پارامونت اعلام کرده بود که نه تنها با ساختن Sonic the Hedgehog 3 یک مینی سریال، اسپین آف از شخصیت ناکلز (Knuckles) با صداپیشگی ادریس البا (Idris Elba) تولید خواهد کرد. این سریال قرار است در سال 2023 به نمایش در بیاید. انتظار می رود بن شوارتز (Ben Schwartz) و کالین اوشاگنسی (Colin O’Shaughnessy) برای صداپیشگی در نقش های سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) و تیلز (Tails) حضور داشته باشند و همچین جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش تام واچوفسکی (Tom Wachowski) و تیکا سومپتر (Tikka Sumpter) در نقش مدی واچوفسکی (Maddie Wachowski) در دنباله ی فیلم سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) حضور خواهند داشت.

دکتر رباتنیک (Robotnik) در نقش جیم کری به احتمال زیاد در Sonic the Hedgehog 3 وجود نخواهد داشت زیرا به گفته خودش، او در تصمیم از بازنشستگی در بازیگری بسیار جدی است و به قول تهیه کنندگان فیلم از جمله نیل اچ (Neal H)، موریتز (Moritz) و توبی اشر (Toby Ascher) در صورتی که این کمدین معروف به گفته خودش پابند باشد ما به تصمیم او احترام خواهیم گزاشت و با این حال فقط زمان می تواند نظر او را تغییر دهد.

جف فاولر (Jeff Fowler) کارگردانی دو قسمت اول این فیلم را بر عهده داشته و هنوز تایید نشده که کارگردانی Sonic the Hedgehog 3 در دست او است یا خیر‌ و ما باید منتظر جزئیات بیشتری از این فیلم باشیم.

فیلم Sonic the Hedgehog 3 (سونیک خارپشت ۳) در تاریخ 20 دسامبر 2024 (30 آذر ماه 1403) در سینما های سراسر جهان منتشر خواهد شد‌.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا