آخرین اخبار

ساخت سری سوم از فیلم Sonic the Hedgehog تأیید شد!

ساخت سری سوم از فیلم سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) توسط کمپانی پارامونت (Paramount) تایید شد.

در سال ۲۰۲۰ شاهد پخش اولین قسمت از این لایو اکشن بودیم و توانست بیش از ۳۰۰ میلیون دلار فروش کند، این فیلم به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و کمتر از چند ماه دستور ساخت دنباله این فیلم را دادند‌. رئیس کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) به نام برایان رابینز (Brian Robbins) اعلام کرد که فیلم Sonic the Hedgehog 3 در دست ساخت است. با این حال که کمتر از دو ماه به انتشار Sonic the Hedgehog 2 مانده دستور ساخت سری سوم این فیلم را دادند.

صداپیشگی شخصیت سونیک را بن شوارتز (Ben Schwartz) بر عهده دارد، جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) و جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش دوست انسانی سونیک (Sonic’s human friend)، دیگر بازیگران این فیلم می باشند.

در حالی که اخبار رسمی از این فیلم توسط پارامونت ارائه نشده، سازندگان آن مثل طرفداران بسیار هیجان زده هستند. هاروکی ساتومی (Haruki Satomi) رئیس کمپانی سگا درمورد قسمت سوم سونیک خارپشت گفت :

خوشحال هستیم که سری سوم فیلم سونیک و اولین سریال فرعی این فیلم توسط پارامونت در دست ساخت می باشد. ما با پارامونت شراکت قابل توجهی داریم و مشتاق هستیم که داریم لایو اکشن Sonic the Hedgehog را در همه زمینه ها گسترش می دهیم. سال ۲۰۲۲، سال مهمی برای این فرنچایز خواهد بود. زیرا در این سال سری دوم این فیلم منتشر خواهد شد و همچنین عنوان Frontiers مورد انتظار ترین بازی ویدئویی در این تعطیلات عرضه می شود. سونیک بیش از ۳۰ سال است که مورد علاقه طرفداران در سراسر جهان بوده و مشتاقیم تا سالیان سال تجربیات زیادی را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم.

علاوه بر این نیل اچ. موریتز (Neal H. Moritz) تهیه کننده دو فیلم قبلی، در رابطه با انتظارت طرفدارن از قسمت سوم گفته :

دنیای Sonic the Hedgehog چندین سال است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، ما بسیار هیجان زده هستیم که این فرنچایز را با ارائه های کلاس جهانی در صفحه بزرگ و در طرفداران Sonic در خانه گسترش دهیم. من افتخار می کنم که بخشی از محتوای Sonic را برای طرفداران قدیمی و جدید به این دنیای جدید معرفی کنم.

فیلم Sonic the Hedgehog 2 (سونیک خارپشت ۲) در تاریخ 19 فروردین ماه 1401 (۸ آوریل ۲۰۲۲) در سینما های سراسر جهان پخش و اکران خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا