آخرین اخبارتاریخ اکران

انیمیشن خانه جغد تاریخ اکران خود را برای کانال دیزنی تغییر داد!

انیمیشن Amphibia در کنار مجموعه انیمیشن های دیزنی باز می‌گردد.

سریال انیمیشنی The Owl House تاریخ پخش فصل دوم خود را از کانال دیزنی در تاریخ ۱۹ مارس دریافت کرد. خالق این سریال انیمیشنی به نام دانا تراس (Dana Terrace)، این خبر را در حساب توییتر خود تایید کرده است. این اولین قسمت جدید در آگوست گذشته خواهد بود. فصل ۱ و ۲ این سریال در +Disney در دسترس کاربران می باشد.

توییت دانا تراس (Dana Terrace) در مورد این خبر، نقاشی جشنی از لوز (Loz) و کینگ (King) با عنوان “خانه جغد بازگشته” قرار داده است، او همچنین ذکر کرد که فصل جدید این سریال فقط در کانال دیزنی یافت می شود. متن توییت دانا تراس (Dana Terrace) به این گونه می باشد : (نشتی ها لعنت برگشت عزیزم!) و اظهار کرده بود که The Owl House (خانه جغد) در کنار Amphibia (آمفیبیا) باز خواهد گشت.

این سریال در ابتدا در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، فصل اول این انیمیشن فانتزی دیزنی به نام خانه جغد، لوز نوسدا (Loz Nosda)، یک دختر آمریکایی دومینیکن (Dominican) اهل گریوزفیلد (Gravesfield)، کانکتیکات (Connecticut) را دنبال می‌کند که از رفتن به اردوگاه تابستانی بازداشت نوجوانان اجتناب می‌کند و در آنجا نمی رود، این دختر در عوض وارد پورتالی به دنیای عجیب و کاملا متفاوت سفر می کند. او در آن جزیره عجیب مثل این که زنجیر شده بود و نام آن جزیره جوش (weld) بوده است. در آنجا به یک جادوگر غیر متعارف به نام ادا (Ada) برخورده کرده و با هم اتاقی خود به نام کینگ (King) آشنا می شود. فصل دوم این سریال ۳ شخصیت را دنبال می کند که سعی میکنند لوز (Loz) را به خانه و دنیای انسانی خودش باز گردانند و در طول راه بیشتر از خودشان اطلاعات دریافت می کنند و اسرار دنیای خود را کشف می کنند.

صداپیشگان سریال خانه جغد عبارت اند از : سارا نیکول (Sarah Nicole)، روبلز (Robles) در نقش لوز نوسدا (Loz Nosda)، الیزابت گرولون (Elizabeth Grolon) در نقش کامیلا (Camilla)، مادر لوز (Luz’s mother)؛ وندی مالیک (Wendy Malik) در نقش ادا کلاثورن (Eda Clauthorn) و الکس هیرش (Alex Hirsch) که در این انیمیشن دو نقش را بازی می کند : ۱ – در نقش شیطان، پادشاه؛ ۲ – در نقش شیطان در خانه به نام هوتی (Hoti).

منتظر سریال انیمیشنی خانه جغد از کانال دیزنی باشید و دنبال کنید.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا