آخرین اخبار

تعداد قسمت های سریال انیمیشنی X-Men ’97 فاش شد!

آیا میتوانیم یک سال جلوتر برویم؟

اریک (Eric) و جولیا لوالد (Julia Lowald) نویسندگان اصلی X-Men، تعداد ایپوزید های این انیمیشن را اعلام کردند.

در طی محاسبه یک کانال یوتیوبی، این دو نفر تاریخ اکران و پیش بینی دقیق تری از زمان انتشار این انیمیشن به دیزنی پلاس دادند.

وقتی این کانال یوتیوبی از آنها پرسیده که مخاطبان چه انتظاری از این انیمیشن دارند، آن دو گفتند که از موفقیت از سریال مطمئن هستند، زیرا تیم جدید آن ها روی انیمیشن بسیار کار کرده است و نویسندگان دنباله X-Men ’97 را تکرار کرده اند و میخواهند همه شخصیت هایی که مورد علاقه طرفداران بوده است را بازگردانند.

نظرات X-Men ’97 نشان داده است که فصل اول این سریال انیمیشنی بسیار جذاب بوده و طرفدارن +Disney عاشقش می شوند و همچنین قبلا در سال ۲۰۰۳ تاریخ انتشار X-Men ’97 را فاش کرده بودند. نویسندگان این سریال با بیان در مورد اینکه انتظار می رود، نمایش این سریال در اواسط سال آینده باشد، پنجره احیاء انتشار را محدود کردند.

این سریال توسط اریک لوالد، سیدنی ایوانتر ، و مارک ادنز ساخته شده است. سریال X- Men :The Animated Series به مدت پنج فصل بوده و ۷۶ قسمت داشته است و این سریال از سال های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ در شبکه Fox Kids پخش شده است.

همچنین در این سریال چند بازیگر به نقش قبلی خود بازگشتند، از جمله کال داد (Cal dad) در نقش ولورین (Wolverine)، لنور زان در نقش روگ، جورج بوزا (George Boza) در نقش هیولا (Monster)، آدریان هاف (Adrian Huff) در نقش نایت کرولر (Knight Crawler)، کریستوفر بریتون (Christopher Britton) در نقش آقای شوم، کاترین دیشر (Catherine Disher) در نقش ژان گری (Jean Gray)، کریس پاتر (Chris Potter)، آلیسون سیلی اسمیت (Allison Sally Smith) در نقش استورم و دادگاه آلیسون (Allison Court) به عنوان جوبیلی (Jubilee).

اریک (Eric) و جولیا لوالد (Julia Lowald) نویسندگان و لری هیوستون کارگردان را به عنوان مشاور بازگردانند تا مطمئن شوند که همان انرژی را احیاء کنند و به ارمغان بیاورند و به یادگار بماند. دمیو به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در سریال هستند، جیک کاستورنا به عنوان کارگردان ناظر و به عنوان ناظر تهیه چارلی فلدمن ایفای نقش می کنند.

این سریال ۱۰ قسمتی می باشد و برای سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است و همه قسمت های آن در X-Men : The Animated در دسترس است. بنابراین +Disney هم زمان زیادی برای پیگیری این سریال دارد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا