آخرین اخبارتاریخ اکران

تاریخ اکران جدید انیمیشن سینمایی لاک پشت های نینجا مشخص شد!

این فیلم در ابتدا برای اکران در 20 مرداد 1402 برنامه ریزی شده بود.

پارامونت پیکچرز اعلام کرد که انیمیشن آینده لاک‌پشت‌های نینجا به کاگردانی ست روگن تاریخ اکران جدیدی دریافت کرده است. این فیلم اکنون در 13 مرداد 1402 اکران گسترده ای خواهد داشت.

اریک دیویس از Fandango و Rotten Tomatoes تغییر تاریخ اکران انیمیشن مذکور یعنی Teenage Mutant Ninja Turtles را در توییتر خود فاش کرد. این تاریخ اکران جدید نشان می‌دهد که فیلم قرار است یک هفته زود تر از تاریخ نخست اکران شود. این پروژه جدید TMNT (لاک پشت های نینجای نوجوان جهش یافته ) ابتدا در خرداد 1397 توسط مایکل بی اعلام شد، که پیش از این تهیه کنندگی نسخه لایو اکشن سال 2014 وهمچنین ادامه آن را نیز بر عهده داشت. سپس دوباره در خرداد 1397 اعلام شد که این پروژه به یک انیمیشن سینمایی تبدیل خواهد شد. در حالی که عنوان فیلم هنوز به طور رسمی منتشر نشده است، اما توسط یک پست اینستاگرامی که فورا از طرف استودیو وارنر پاک شد بنظر میرسد نام این انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: The Next Chapter باشد. این پروژه دومین باری است که در قامت یک فیلم انیمیشن سه بعدی بعد از نسخه سال 2007 ظاهر می شود و اولین بار نیز هست است که لاک پشت های نینجا بعد از فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows در سال 2016 روی پرده سینما خواهند رفت.

انیمیشن جدید لاک پشت های نینجا برای 13 مرداد 1402 برنامه ریزی شده است.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا