آخرین اخبارتاریخ اکران

فهرست صداپیشگان انیمیشن Strange World منتشر شد!

دیزنی چند روز پیش فهرست صداپیشگان انیمیشن Strange World را منتشر کرد و همینطور که از پیش اعلام کرده بود جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) در این انیمیشن حضور دارد البته او پروژه هایی نظیر، Spider-Man: Far from Home و Brokeback Mountain در دست دارد. همچنین وی در Strange World شخصیت سرچر کلید (Searcher Clade) را صداپیشگی می کند.

در کنار جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal)، دنیس کواید (Dennis Quaid) با سابقه بازی در The Day After Tomorrow در نقش جیگر کلید (Jaeger Clade) ظاهر خواهد شد همچنین جابوکی یانگ وایت (Jabuki Young White) در نقش ایتن کلید (Ethan is the key)، گابریل یونیون (Gabriel Union) در نقش مریدیان کلید (Disciples are the key) و لوسی لیو (Lucy Liu) در نقش کالیستو مال (Callisto Mall)، صداپیشگی شخصیت های این انیمیشن را بر عهده دارند.

دنیای عجیب، ما را با خانواده کلدز (Clades) آشنا می‌کند، این خانواده یکی از بزرگترین خانواده‌ های کاوشگر شناخته شده در جهان هستند. آنها نام خانوادگی خود را به سبب ماجراجویی های جسورانه خود انتخاب کرده اند، اما یکی از اعضای خانواده با منِش آنها موافق نیست، جستجو گر کلید (Searcher Clade) می‌خواهد یک زندگی ساده به شیوه کشاورزان داشته باشد. جستجو گر (Searcher) و کلادز (Clades) قرار است در پی اتفاقاتی اکتشفات تازه ای به دست بیاورند. هدف آن ها این است که سرزمین ستاره‌ های دریایی در حال چرخش و کوه‌های متحرک را ببینند و همچنین مراقب اختاپوس های غول پیکر که جان خانوادشان را تهدید میکنند نیز باشند!

موفقیت یک فیلم یا انیمیشن به خلاقیت تولیدش بستگی دارد و دیزنی در این مورد از چند کهنه کار قدیمی خود از جمله کنلی (Conli) و جنیفر لی (Jennifer Lee) کمک خواسته تا تولید این انیمیشن را عهده دار شوند، دن هال (Don Hall) پس از بازی کردن در Moana و Raya And The Last Dragon کارگردانی Strange World را بر عهده دارد. همچنين فیلنامه این انیمیشن توسط Qui Nguyen نوشته شده است.

انیمیشن Strange World در تاریخ ۲۳ نوامبر 2022 (2 آذر ماه 1401) منتشر می شود.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا