آخرین اخبارتاریخ اکران

اولین تصاویر از فصل دوم انیمه Pacific Rim: The Black منتشر شد!

کمپانی نتفلیکس اولین تصاویر و تاریخ پخش فصل دوم انیمه Pacific Rim: The Black را منتشر و اعلام کرد.

در این انیمه خواهر و برادر را به نام تیلور (Taylor) و هیلی (Haley) در استرالیا دنبال خواهد کرد که توسط کایجو نابود و رها شدند و در طول سفر خود با یک شخصیت قاتل به نام می (Mei) و شخصیت دیگر که ترکیبی از انسان و کایجو (kaiju) می باشد آشنا می شود و در ماجراجویی آنها می پیوندند.

در فصل دوم این انیمه شخصیت های تیلور (Taylor) و هیلی (Haley) به طرف سیدنی حرکت می کنند و با قاتل می و پسری که ترکیبی از انسان و کایجو آشنا می شوند و در تلاش اند جایگاه خود را در جهان مشخص کنند. تیلور (Taylor) و هیلی (Haley) و رفقای جدید خود با یک فرقه تشنه به خون رو به رو می شوند و فکر میکنند که آن فرقه پسر مسیحی است و آن ها هر کاری انجام می دهند تا او را به ماموریت خود بیاورند. اولین تصاویر از Pacific Rim: The Black نگاهی به خواهران کایجو (kaiju) که وحشتناک هستند می اندازد همچنین تیلور و هیلی را به نبرد در ناوشکن اطلس دعوت می کنند.

انیمه Pacific Rim: The Black توسط گرگ جانسون (Greg Johnson) و گریک کایل (Craig Kyle) ساخته شده است. صداپیشگان این انیمه عبارت اند از : کلم ورذی در نقش تیلور (Taylor)، گیدئون ادلن (Gideon Edlen) در نقش هارلی (Harley)، تراویس (Travis) و اریکا لیندبک (Erica Lindbeck) در نقش لوآ صداپیشگی شخصیت های این انیمه را بر عهده دارند‌.

در زیر میتوانید تصاویر منتشر شده و همچنین اولین پوستر از فصل دوم را تماشا کنید :

Pacific Rim: The Black در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۲ (۳۰ فروردین ۱۴۰۱) از شبکه نتفلیکس (در سرویس استریم) پخش و منتشر خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا