آخرین اخبارتاریخ اکران

اولین تصاویر و پوستر سریال انیمیشنی Ice Age: Scrat Tales منتشر شد!

ماجراجویی دوباره اسکرات!

سرویس آنلاین دیزنی پلاس اولین تصاویر و پوستر سریال انیمیشنی Ice Age: Scrat Tales را منتشر کرد.

پس از انتشار سری ششم از انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild (عصر یخبندان: ماجراجویی های باک وایلد) بر روی سرویس دیزنی پلاس، دیزنی پوستر و اولین تصاویر از سریال انیمیشنی Ice Age: Scrat Tales (عصر یخبندان: داستان‌ های اسکرات) را منتشر کرد. این مجموعه ۶ قسمت کوتاه دارد که سنجاب شمشیری دندان دار که مورد علاقه طرفداران می باشد در این انیمیشن بازی خواهد کرد. این سریال در ۱۳ آوریل از دیزنی پلاس پخش می شود و در دسترس کاربران است.

اسکرات در هر ۵ فیلم عصر یخبندان و فیلم های کوتاه حضور داشته و تلاش می کند تا به صورت خنده آوری بلوط خود را به دست بیاورد. صداپیشگی این شخصیت محبوب را کریس وجز (Chris Wedges) بر عهده دارد، او سعی می کند تا مثل یک پدر باشد و بیبی اسکرات دوست داشتی با صداپیشگی کال والگرن (Karl Wahlgren) را بزرگ کند.

در پوستر این انیمیشن شاهد هستیم که اسکرات ژست کلاسیک شبیه انیمیشن “شیر شاه” را گرفته است و بیبی اسکرات به بلوط محبوب خود چسبیده است.

مایکل برادینی (Michael Berardini)، دانی لانگ (Donnie Long)، مت مان (Matt Munn)، درو واینی (Drew Winey)، اریک پرا (Eric Prah) و جف گابور (Jeff Gabor) کارگردانی ۶ قسمت از سریال انیمیشنی Ice Age: Scrat Tales را بر عهده دارند.

در زیر میتوانید پوستر و همچنان تصاویر منتشر شده با تماشا کنید :

سریال انیمیشنی Ice Age: Scrat Tales (عصر یخبندان: داستان‌ های اسکرات) در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۲۲ (۲۴ فروردین ۱۴۰۱) از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش و منتشر خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا