آخرین اخبارتاریخ اکران

اولین تصویر از لایو اکشن Pinocchio منتشر شد!

یکی از پروژه های بزرگ دیزنی پلاس در سال ۲۰۲۲ لایو اکشن Pinocchio می باشد که در ماه سپتامبر اکران خواهد شد. تنها ۶ ماه از پخش “پینوکیو” باقی مانده و دیزنی اولین تصویر پینوکیو را منتشر کرده است.

در تصویر جدید میتوان ژپتوی تام هنکس را دید که در کارگاه خود پینوکیو را با ظاهری تازه و جدید نگاه می کند. این شات از این فیلم بسیار ساده می باشد و طرفداران را به حال و هوای ژانر کلاسیک و نوستالژیک زمان قدیم می برد.

تام هنکس در تصویر شباهت زیادی به پدر ژپتو دارد او دارای سبیل های پرپشت است و تنها چیزی که او را به ژپتوی اصلی کاملا برابر میکند یک عینک است. همچنین پینوکیو شباهت عجیبی به انیمیشن خود در سال ۱۹۴۰ دارد.

هنوز به اندازه کامل نمیتوان اشاره کرد که Pinocchio چقدر شبیه ژانر کلاسیک در دیزنی می باشد، سازندگان آن سعی کردند شخصیت را درست شبیه فیلم اصلی خود بازسازی کنند.

ایوان اینس‌ورث (Benjamin Evan Ainsworth) در نقش پینوکیو (Pinocchio)، سینتیا اریوو (Cynthia Erivo) در نقش پری آبی (Blue Fairy)، جوزف گوردون-لویت (Joseph Gordon-Levitt) در نقش جیمینی کریکت (Jiminy Cricket)، لوک ایوانز (Luke Evans) در نقش مربی شرور (playing the evil)، کیگان-مایکل کی (Keegan-Michael Key) در نقش جان صادق (Honest John) و لورین براکو (Lorraine Bracco) در نقش سوفیا (Sofia) می باشد.

کارگردانی این فیلم را رابرت زمکیس (Robert Zamkis) بر عهده دارد،همچنین او به همراه کریس ویتز (Chris Weitz) و سایمن فارنابی (Simon Farnaby) فیلمنامه فیلم Pinocchio را نوشته اند.

پینیکو بر اساس کتاب کودکان ایتالیایی در سال ۱۸۸۳ به نام ماجراجویی‌ های پینوکیو (The Adventures of Pinocchio) ساخته شده و در آخر در دهه 40 میلادی به انیمیشن تبدیل شد. انیمیشن Pinocchio (پینوکیو) در تاریخ شهریور ماه سال ۱۴۰۱ از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

در زیر میتوانید تصویر منتشر شده را تماشا کنید :

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا