آخرین اخبارتاریخ اکران

انیمیشن The Cuphead Show برای فصل دوم تمدید شد!

انیمیشن The Cuphead Show توسط نتفلیکس برای فصل دوم تمدید شد.

با اینکه تنها دو هفته پس از منتشر شدن فصل اول این انیمیشن گذشت، فصل دوم آن توسط نتفلیکس تمدید شد، فصل ۲ آن به احتمال داستان فصل ۱ را ادامه می دهد و همچنین نتفلیکس اعلام کرد انیمیشن The Cuphead Show (نمایش جام سر) در تابستان سال ۲۰۲۲ پخش می شود.

علاوه بر این، بازی جدید Cuphead: The Delicious Last Course در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۹ تیر ۱۴۰۱) منتشر خواهد شد، استودیوی MDHR توسعه دهنده انیمیشن Cuphead می باشد و نتفلیکس برای ساخت فصل دوم با این شرکت همکاری کرده است. هنوز اطلاعاتی از تاریخ اکران و تعداد قسمت‌ های این انیمیشن در دست ما نمی باشد، فصل اول The Cuphead Show (نمایش جام سر) نیز ۱۲ قسمتی بوده و هر قسمت به صورت ۱۲ دقیقه پخش شده است.

صداپیشگان انیمیشن Cuphead از جمله : ترو والنتینو (Troy Valentino) در نقش کاپهد (Cuphead)، لوک میلینگتون دریک (Luke Millington-Drake) در نقش دویل (Doyle)، جو هانا (Joe Hannah) در نقش الدر کتل (Alder Cattell)، جیم کانروی (Jim Conroy) در نقش اولی بالب (first Balb)، وین بردی (Wayne Brady) در نقش کینگ دایس (King Dice)، فرانک تودارو (Frank Todaro) در نقش ماگمن (Magman) و گری گریفین (Gary Griffin) در نقش Ms.Chalice (خانم چالیس) می باشند.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا