آخرین اخبارتاریخ اکران

تاریخ پخش فصل دوم انیمه Spy x Family اعلام شد!

وبسایت انیمه Spy x Family به صورت رسمی تاریخ پخش فصل دوم این انیمه را اعلام کرد.

سریال انیمیشنی Spy x Family بر اساس یک مانگا ساخته شده توسط Tatsuya Endo است. داستان این انیمه درمورد اعضای خانواده‌ ایست که راز های بزرگ خود را از یکدیگر مخفی می کنند، اسراری که هنوز در قسمت آخر فصل اول حفظ کرده اند.

در پوستر فصل دوم Spy x Family شاهد هستیم که آنیا (Anya) یک کت آبی مخصوص فصل زمستان با لبخند پوشیده است و یک علامت صلح را به ما نشان می دهد. همچنین شخصیت های دیگر هم در کنار او حضور دارد و همچنین سگ آن در سمت چپ او قرار دارد که در فصل اول او را تماشا کردیم.

شرکت توهو (TOHO) که وظیفه ساخت انیمه Spy x Family بر عهده دارد اطلاع داد که این انیمه بر 2 بخش تقسیم می شود. Spy x Family در ماه آوریل سال جاری به نمایش در آمد. Kazuhiro Furuhashi کارگردانی این سریال را برعهده دارد، او قبل از این پروژه Dororo 2019 MAPPA را کارگردانی کرده بود. کازواکی شیمادا (Kazuaki Shimada) مسئول ساخت شخصیت ها و به همراه کیوجی آسانو (Kyoji Asano)، مدیر ارشد این انیمیشن بوده است، آکان فوشیهارا (Akane Fushihara) مدیر فیلمبرداری، آکاری سایتو (Akari Saitō) تدوینگر و شوجی هاتا (Shōji Hata) کارگردان صدا بودند.

صداپیشگان ژاپنی این سریال عبارت اند از: هیرویوکی یوشینو (Hiroyuki Yoshino) در نقش دست راست لوید (Loid) و فرانکی (Franky)، کازوهیرو یاماجی (Kazuhiro Yamaji) به عنوان زیباترین مرد سریال هنری هندرسون (Henry Henderson)، کنشو اونو (Kensho Ono) در نقش برادر یوری (Yuri)، ناتسومی فوجیوارا (Natsumi Fujiwara) در نقش دامیان دزموند (Damian Desmond) پسر جانشین و امیری کاتو (Emiri Katou) در نقش بکی بلک‌بل (Becky Blackbell) دوست آنیا (Anya).

انیمه Spy x Family از تاریخ 1 اکتبر 2022 (9 مهر ماه 1401) با 13 اپیزود شروع به پخش خواهد شد.

در زیر میتوانید پوستر منتشر شده را تماشا کنید:

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا