آخرین اخبارتاریخ اکران

چندین قسمت از انیمیشن اسمورف‌ ها ساخته خواهد شد!

همکاری دو کمپانی پارامونت و نیکلودئون!

کمپانی های پارامونت (Paramount) و نیکلودئون (Nickelodeon) در حال ساخت چندین قسمت انیمیشن اسمورف ها (The Smurfs) هستند.

هالیوودریپورتر (The Hollywood Reporter) اخباری منتشر کرده است که گفته شاهد همکاری پارامونت (Paramount) و نیکلودئون (Nickelodeon) در حال ساخت چندین فیلم از اسمورف ها (The Smurfs) هستیم. اولین فیلم از این انیمیشن که یک موضوع موزیکال می باشد، نویسنده آن پم بردی (Pam Brady) است و همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه Team America: World Police (تیم آمریکا: پلیس جهانی) و South Park (پارک جنوبی) را هم بر عهده دارد.

انیمیشن The Smurfs Musical (اسمورف ها موزیکال) در سال و تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) پخش و منتشر خواهد شد. در واقع اطلاعاتی از این انیمیشن و کارگردان آن در دسترس نمی باشد و اعلام شده است که فصل دوم The Smurfs (اسمورف ها) ساخته شود. فصل دوم آن در ۲۶ قسمت تولید خواهد شد و فصل اول آن در شهریور امسال پخش شده بود.

فصل ۲ آن به دنبال پاپا اسمورف (Papa Smurf)، اسمورفت (Smurfette)، باهوش (Brainy)، هفتی (Hefty)، دست و پا چلفتی (Clumsy and others) و بقیه شخصیت ها خواهد بود که در زمان سفر می کنند، یک دوربین جادویی اختراع می کنند و به طور ناخواسته بدن آن ها با هم جایگزین می شود…

این مجموعه و شخصیت های آن در سال ۱۹۵۸ معرفی شد و توسط کارتونیست بلژیکی (Belgian cartoonist) پیو (Peyo) با نام مستعار پیر کولیفورد (Pierre Culiford) خلق شدند و پس از مشهور شدن کمیک های اسمورف ها (The Smurfs) شاهد ساخت چندین قسمت از این انیمیشن بودیم. فیلم The Smurfs (اسمورف ها) در سال ۲۰۱۱ ساخته و اکران شد و بازیگران آن از جمله نیل پاتریک هریس (Patrick Harris)، جیما مایز (Jima Mays)، سوفیا ورگارا (Sophia Vergara)، هنک آزاریا (Hank Azaria) و تیم گان (Tim Gunn) بودند.

انیمیشن تلویزیونی اسمورف ها (The Smurfs) از زمان پخش و انتشار خود بین پنج سریال انیمیشنی کابلی برتر قرار دارد و برای کودکان در رده سنی ۲ تا ۱۱ سال رتبه بندی شده است.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا