آخرین اخبارتاریخ اکران

پوستر های جدیدی از فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر شد!

کمپانی پارامونت پیکچرز ۳ پوستر جدید از فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر کرد.

پوستر های جدیدی از فیلم لایو اکشن Sonic the Hedgehog 2 (سونیک خارپشت ۲) منتشر شد. در این ۳ پوستر شاهد حضور شخصیت های سونیک، تیلز و ناکلز هستیم.

این فیلم دنباله فیلم سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) می باشد که در سال ۲۰۲۰ به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و توانست در سراسر جهان ۳۱۹ میلیون دلار فروش کند. این فیلم ادامه فیلم Sonic the Hedgehog می باشد که شخصیت ها و تصاویر بیشتر را به نمایش می کشد. همچنین طبق اخباری که منتشر شده بود دستور ساخت سونیک خارپشت ۳ (Sonic the Hedgehog  3) را دادند با اینکه کمتر از ۲ ماه به انتشار Sonic the Hedgehog 2 مانده است.

صداپیشگی شخصیت سونیک را بن شوارتز (Ben Schwartz) بر عهده دارد، جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) و جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش دوست انسانی سونیک (Sonic’s human friend)، صداپیشگی شخصیت ناکلز را ادریس البا (Idris Elba) و صداپیشگی شخصیت تیلز را کالین اوشانگسی (Colleen O’Shaughnessey) بر عهده دارند.

در زیر میتوانید پوستر های منتشر شده را تماشا کنید :

فیلم Sonic the Hedgehog 2 (سونیک خارپشت ۲) در تاریخ 19 فروردین ماه 1401 (۸ آوریل ۲۰۲۲) در سینما های سراسر جهان پخش و اکران خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا