آخرین اخبارتاریخ اکران

پوستر های جدیدی از فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر شد!

کمپانی پارامونت پیکچرز ۳ پوستر جدید از فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر کرد.

پوستر های جدیدی از فیلم لایو اکشن Sonic the Hedgehog 2 (سونیک خارپشت ۲) منتشر شد. در این ۳ پوستر شاهد حضور شخصیت های سونیک، تیلز و ناکلز هستیم.

این فیلم دنباله فیلم سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) می باشد که در سال ۲۰۲۰ به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و توانست در سراسر جهان ۳۱۹ میلیون دلار فروش کند. این فیلم ادامه فیلم Sonic the Hedgehog می باشد که شخصیت ها و تصاویر بیشتر را به نمایش می کشد. همچنین طبق اخباری که منتشر شده بود دستور ساخت سونیک خارپشت ۳ (Sonic the Hedgehog  3) را دادند با اینکه کمتر از ۲ ماه به انتشار Sonic the Hedgehog 2 مانده است.

صداپیشگی شخصیت سونیک را بن شوارتز (Ben Schwartz) بر عهده دارد، جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) و جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش دوست انسانی سونیک (Sonic’s human friend)، صداپیشگی شخصیت ناکلز را ادریس البا (Idris Elba) و صداپیشگی شخصیت تیلز را کالین اوشانگسی (Colleen O’Shaughnessey) بر عهده دارند.

در زیر میتوانید پوستر های منتشر شده را تماشا کنید :

فیلم Sonic the Hedgehog 2 (سونیک خارپشت ۲) در تاریخ 19 فروردین ماه 1401 (۸ آوریل ۲۰۲۲) در سینما های سراسر جهان پخش و اکران خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا