آخرین اخبار

ساخت اقتباسی انیمیشنی از بازی Grounded محصول ایکس باکس

طبق اخبار های منتشر شده اقتباس انیمیشنی جدیدی از بازی Grounded محصول سال 2020 ساخته خواهد شد.

بازی Grounded محصولی از ایکس باکس است و در واقع داستان همان دنیای گیم و 4 دوست را دنبال می کند که به طور تصادفی با فن آوری در حال کاهش مواجه می شوند. این چهار دوست کوچک شده در محیط زیست با چندین حشره مبارزه می کنند و تلاش میکنند تا زنده بمانند.

برنت فریدمن (Brent Friedman)، نویسنده جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون (Star Wars: Clone Wars) وظیفه ساخت سریال انیمیشنی Grounded را بر عهده دارد. همچنين او به عنوان کارگردان در پروژه هایی نظیر Halo 4 و Halo 5: Guardians شرکت داشته است.

بازیکنان در این بازی ویدئویی کنترل چهار شخصیت را در دست می گیرند، سایز آن ها به 2 اینچ کاهش می یابد و تلاش می کنند با مشکلات و خطرات پیش رو مقابله و زنده بمانند. بازیکنان می‌توانند به تنهایی یا حداکثر با 3 دوست بازی کنند و به دنبال منابعی برای تامین بقا باشند و به ماموریت خود خاتمه دهند. این بازی در ژوئیه 2020 منتشر و قرار است در سپتامبر 2022 راه اندازی کاملش انجام شود‌.

در حال حاضر هیچ اخباری از تاریخ انتشار مجموعه تلویزیونی Grounded (گراندد) وجود ندارد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

2 دیدگاه

  1. و قابل توجه دوستان عزیز،
    – مثل عنوان Quantum Break، که یک انیمیشن ۴ ساعته برای تکامل بازی داشت (اول داستان بازی باید تموم میشد بعد انیمیشن مشاهده می‌شد.)، فهمیدن داستان این انیمیشن هم احتمالا مثل مابقی انیمیشن هایی که از بازیهای Xbox Game Studios منتشر شده نیازمند انجام بازی هست.
    – عنوان Grounded در ۲۰۲۰ منتشر نشده، بلکه یک Demo از آن منتشر شد که محتوای آن بسیار کمتر از نسخه ایست که اواخر ۲۰۲۲ منتشر می‌شود.
    – کارگردان برنت فریدمن آنچنان شاهکارهایی نساخته، اگه میتونست هیلو فایو رو جمع کنه ساخت هیلو اینفینیت هم به همون میدادن نه جوزف استتن. اگه در مورد گند کاری های هیلو فایو نمیدونید کافیه از فندوم/رددیت/دیسکورد هیلو از یه فرد که فرانچایز هیلو رو تجربه کرده بپرسید.
    ارادتمند شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا