آخرین اخبار

دیزنی سریال انیمیشنی موآنا را خواهد ساخت!

پخش از دیزنی پلاس

کمپانی والت دیزنی از طریق توییتر اعلام کرد که دیوید جی دریک جونیور کارگردانی سریال موآنا را برای دیزنی + برعهده خواهد داشت. (دریک) به انیمیشن سریالی تازه دیزنی پیوست تا به ریشه های عمیق تر خانواده سنتی موآنا بپردازد. دریک پس از کار بر روی رایا و آخرین اژدها و انیمیشن موفق Encanto، به دنیای موانا بازخواهد گشت. سری Moana همچنین اولین پروژه تولید شده در استودیوی جدید انیمیشن سازی Walt Disney در ونکوور خواهد بود.

موآنا، که در سال 2016 منتشر شد، درباره موآنا، دختر رئیس دهکده است که پس از انتخاب شدن توسط خود اقیانوس، فیلم سفر او را برای نجات مردمش با کمک نیمه خدایی به نام مائویی دنبال می کند. نقش موآنا را Auli’i Cravalho  و Maui را دواین راک جانسون برعهده داشتند همچنین ریچل هاوس، تموئرا موریسون، جرمین کلمنت، نیکول شرزینگر و آلن تودیک نقش های مهمی را در طول انیمیشن ایفا کردند. این فیلم تا حد زیادی به دلیل موسیقی جذاب لین مانوئل میراندا با آهنگ‌های فوق العاده «تا کجا خواهم رفت» و «تو خوش آمدی» به محبوبیت زیادی دست یافت.

داستان سریال جدید موانا درست پس از پایان فیلم نخست آغاز می شود و ماجراهای تازه او را را دنبال خواهد کرد. این سریال در اواخر سال 2020 در یک جلسه با سرمایه گذاران دیزنی معرفی شد، جایی که جنیفر لی اعلام کرد که پخش آن در سال 2023 آغاز می شود ما متاسفانه به سال 2024 موکول شد. انتظار می رود که گویندگان انیمیشن دوباره به نقش های خود باز گردند اما فعلا این موضوع تایید نشده ، موآنا همچنین اولین پروژه ای خواهد بود که در استودیوی انیمیشن والت دیزنی ونکوور تولید می شود، که انتظار می رود مرکز اصلی پروژه های دیزنی پلاس باشد.

 

بخش نابینایان:

خبر سریال موآنالیلا علیمرادی
نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

1 دیدگاه

  1. یوهووووووووووووووووو من خبر نداشتم ولی الان فهميدم میاااااااد پس خوشحالممممممممممم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا