آخرین اخبار

عملکرد شگفت انگیز انیمه Belle در آمریکای شمالی!

انیمه Belle در آمریکای شمالی توانسته طرفداران زیادی جذب کند و مورد توجه تماشاگران قرار بگیرد.

انیمه Belle در دو هفته ی پیش اکران شده است و مورد استقبال تماشاگران بسیاری قرار گرفته است. شرکت تولید کننده این انیمه به نام GKIDS توضیح داده که این انیمه در ۲ هفته ی اکران خود توانسته بیش ۲ میلیون دلار به فروش برسد و همچنین اعلام شده در پایان دو هفته ی اکران خود توانسته از مرز ۳ میلیون فروش خود رد کند.

کارگردانی و نوشتن فیلم‌نامه این انیمه را مامورو هوسودا (Mamuro Hosuda) بر عهده دارد و قبل از آن انیمه Mirai را کارگردانی کرده بوده. این انیمه به نام Mirai در سال ۲۰۱۸ اکران شده و توانسته مبلغی حدود ۸۱۲ هزار دلار در آمریکا به فروش برسد و حالا انیمه بل در دوران همه گیری کرونا توانسته مبلغی خوبی بدست بیاورد.

این انیمه به سومین فیلم پر فروش ژاپن ۲۰۲۱ تبدیل شده است.

داستان این انیمه از این قرار است که شخصیتی به نام سوزو که ۱۷ سال دارد و در مدرسه ای به سر می برد، که در دنیای واقعی و هم مجازی به نام U با نام بل زندگی می کند.

کاهو ناکامورا (Nakamura lettuce)، ریو ناریتا (Rio Narita)، شوتا سومتانی (Shota Sumatani)، تینا تماشیرو (Tina Tamashiro)، لیلاس ایکوتا (Lilas Ikota)، کوجی یاکوشو (Koji Yakusho) و تاکرو ساتو (Takro Sato) بازیگرانی هستند که صداپیشگی شخصیت ها را بر عهده خود دارند.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

3 دیدگاه

  1. ادمین یه سوال داشتم پارت دو هم داره؟
    لطفاً انیمه هایی تو این ژانر ها مثل وایلت اورگاردن و… معرفی کنید
    با تشکر

  2. من این انیمه رو دیدم
    و بنظرم معمولی رو به بالا بود
    اما برای سرگرمی گزینه مناسبیه . امیدوارم خوشتون بیاد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا