آخرین اخبارتاریخ اکران

تریلر جدیدی از سریال انیمیشنی Kung Fu Panda: The Dragon Knight منتشر شد!

کمپانی نتفلیکس از جدیدترین تریلر سریال انیمیشنی Kung Fu Panda رونمایی کرد. این مجموعه پو (Po) را به یک ماجراجویی جدید می برد و صداپیشه اصلی نسخه سینمایی جک بلک (Jack Black) مجددا این نقش را ایفا می کند. پو با یک شوالیه انگلیسی به نام تیغ سرگردان (Wandering Blade) آشنا شده و با کمک هم به سراغ سلاح های قدرتمند دزدیده شده توسط راسو می روند!

در تریلر جدید خواهیم دید که پو به دلیل حادثه ای که در دهکده خود به وجود آمده مقصر شناخته می شود در پی این اتفاق او عنوان رویایی خود یعنی جنگجوی اژدها (Dragon Master) را از دست می دهد. پاندای کنگفو کار از این خبر جدید بسیار ناراحت است اما با فردی به نام تیغ سرگردان (Wandering Blade) آشنا می شود ، او به پو بیم یک اتفاق خطرناک در مورد نابودی جهان به وسیله 4 سلاح قدرتمند دزدیده شده توسط دو راسو را می دهد!

متأسفانه یکی از اسلحه ها در دستان دو راسو به نام کلاوس (Klaus) و وروکا (Veruca) قردارد اما آن ها به هر 4 سلاح برای تشکیل یه امپراطوری نیاز دارند بنابراین پو و دوست تازه اش باید زود تر از آن ها دستشان به سلاح های قدرتمند مذکور برسد!

به همراه جک بلک و اورا (Ora) ، جیمز هونگ (James Hong) در نقش پدر پو آقای پینگ (Mr. Ping) باز به نقش های خود باز می گردند. کریس گیر (Chris Geere) در نقش کلاوس دومونت (Klaus Dumont)، دلا سابا (Della Saba) در نقش وروکا دومونت (Veruca Dumont)، رهنوما پانتاکی (Rahnuma Panthaky) در نقش روخمینی (Rukhmini)، اد ویکس (Ed Weeks) در نقش کالین (Colin) و امی هیل (Amy Hill) در نقش پی پی (Pei Pei)، گویندگان این سریال انیمیشنی هستند.

پاندای کنگفو کار شوالیه اژدها یا Kung Fu Panda: The Dragon Knight در تاریخ 14 ژوئیه 2022 (14 تیر ماه 1401) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

در زیر میتوانید تریلر منتشر شده را تماشا کنید :

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا