آخرین اخبار

انیمیشن ابرقهرمانی جدیدی توسط HBO Max به محوریت بتمن مکزیکی در دست تولید قرار دارد!

این انیمیشن که به زبان اسپانیایی قرار است منتشر شود ، در آزتک مکزیک جریان دارد و تماشگران را با فرهنگ مرموز Mesoamerica آشنا می کند. این انیمیشن درباره پسری به نام یوهوالی کوتل (Yohualli Coatl) است ، که پدرش دهکده تولتکاتزین (Toltecatzin) رهبر میکند توسط غارتگران و فاتحان اسپانیایی به قتل می رسد. یوهوالی کوتل (Yohualli Coatl) به تنوچتیتلان (Tenochtitlan) فرار می کند و پادشاه موکتزوما (Moctezuma) و یوکا (Yoka) را درمورد خطر احتمالی هشدار می دهد. آکاتزین (Acatzin) که مربی و دستیار یوهوالی کوتل (Yohualli Coatl) است با هم تمرین کرده و از معبد Tzinacan به عنوان سرپناه خود استفاده می کنند. تمام این مدت، این پسر جوان در حال توسعه تجهیزات  در مقابل فاتحان اسپانیایی و دفاع از موکتزوما (Moctezuma) و انتقام مرگ پدرش می باشد.

این انیمیشن به طور کامل در مکزیک و با استعداد های فراوان و داخلی تولید خواهد شد. هوراسیو گارسیا روخاس (Horacio Garcia Rojas) صداپیشگی شخصيت اصلی و همچنین مزا-لئون کارگردانی این انیمیشن را بر عهده دارد.

خوزه سی (José C)، گارسیا دی لتونا (García de Letona)، آرون دی (Aaron D)، برگر(Berger)، کارینا شولزه (Carina Schulze) و فرناندو دی فوئنتس (Fernando De Fuentes)، در تهیه کنندگی این انیمیشن حضور دارند.

در حال حاضر تاریخ اکران یا خلاصه داستان و جزئیات بیشتری از انیمیشن Azteca: Choque de Imperios در دسترس نیست.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا