آخرین اخبار

انیمیشن ابرقهرمانی جدیدی توسط HBO Max به محوریت بتمن مکزیکی در دست تولید قرار دارد!

این انیمیشن که به زبان اسپانیایی قرار است منتشر شود ، در آزتک مکزیک جریان دارد و تماشگران را با فرهنگ مرموز Mesoamerica آشنا می کند. این انیمیشن درباره پسری به نام یوهوالی کوتل (Yohualli Coatl) است ، که پدرش دهکده تولتکاتزین (Toltecatzin) رهبر میکند توسط غارتگران و فاتحان اسپانیایی به قتل می رسد. یوهوالی کوتل (Yohualli Coatl) به تنوچتیتلان (Tenochtitlan) فرار می کند و پادشاه موکتزوما (Moctezuma) و یوکا (Yoka) را درمورد خطر احتمالی هشدار می دهد. آکاتزین (Acatzin) که مربی و دستیار یوهوالی کوتل (Yohualli Coatl) است با هم تمرین کرده و از معبد Tzinacan به عنوان سرپناه خود استفاده می کنند. تمام این مدت، این پسر جوان در حال توسعه تجهیزات  در مقابل فاتحان اسپانیایی و دفاع از موکتزوما (Moctezuma) و انتقام مرگ پدرش می باشد.

این انیمیشن به طور کامل در مکزیک و با استعداد های فراوان و داخلی تولید خواهد شد. هوراسیو گارسیا روخاس (Horacio Garcia Rojas) صداپیشگی شخصيت اصلی و همچنین مزا-لئون کارگردانی این انیمیشن را بر عهده دارد.

خوزه سی (José C)، گارسیا دی لتونا (García de Letona)، آرون دی (Aaron D)، برگر(Berger)، کارینا شولزه (Carina Schulze) و فرناندو دی فوئنتس (Fernando De Fuentes)، در تهیه کنندگی این انیمیشن حضور دارند.

در حال حاضر تاریخ اکران یا خلاصه داستان و جزئیات بیشتری از انیمیشن Azteca: Choque de Imperios در دسترس نیست.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا