آخرین اخبارتاریخ اکران

سریال انیمیشنی جدیدی به نام Kung Fu Panda: The Dragon Knight با صداپیشگی Jack Black توسط دریم ورکس ساخته خواهد شد!

پخش از نتفلیکس!

به مناسبت روز پاندا کمپانی های Dream Works و Netflix سریال انیمیشنی جدید Kung Fu Panda: The Dragon Knight (پاندای کنگ فو کار: شوالیه اژدها) را به طرفداران معرفی کردند. همچنین چند تصویر جدید از این انیمیشن منتشر شده، چندی بعد اعلام شدکه Jack Black (جک بلک) برای صداپیشگی پاندای کنگ فو کار باز خواهد گشت.

اولین تصویر از Kung Fu Panda: The Dragon Knight دو راسو را نشان می دهد که به دنبال یک صلاح اسرار آمیز و به دور دنیا سفر می کنند. این دو راسو در تصویر در مقابل پو نشان داده شدند و در تصویر دیگر پو با یک شرور در حال مبارزه است. پو باید خودش دنبال آثار باستانی برود تا آن آثار که قادر به نابود کردن جهان می باشد دست راسو ها نیفتد.

پو در ماموریت خطر ناک خود تنها نخواهد بود بلکه یک شوالیه انگلیسی به او می پیوندد و در ماجراجویی های او همراه است. متأسفانه در تصاویر جدید، این شخصیت نمایش داده نشده است.

انیمیشن پاندای کنگ فو کار یکی از موفق ترین فرنچایز های کمپانی Dream Works است که تا امروز سه قسمت از آن به نمایش گذاشته شده که به غیر از این سه قسمت هیجان انگیز، چندین فیلم کوتاه و دو سریال انیمیشنی هم شامل این ها می شود. Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness سریالی است که در 3 فصل تولید و در شبکه Nickelodeon پخش شد که داستان 2 قسمت از پاندای کنگ فو کار را به هم متصل کرد و همچنین Kung Fu Panda: The Paws of Destiny به صورت تک فصلی بوده و از Prime Video پخش شد و اتفاقات بعد قسمت سوم را به نمایش گذاشت.

تنها صداپیشه تایید شده این انیمیشن در حال حاضر Jack Black (جک بلک) می باشد. پیتر هستینگز، Shaunt Nigoghossian، کریس آمیک (Chris Amick) و بن مکلر (Ben Mekler) تهیه کنندگان اجرایی Kung Fu Panda: The Dragon Knight (پاندای کنگ فو کار: شوالیه اژدها) می باشند.

در زیر میتوانید تصاویر منتشر شده را تماشا کنید :

سریال انیمیشنی Kung Fu Panda: The Dragon Knight در تاریخ ژوئیه 2022 (تیر یا مرداد سال 1401) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در روبیکا
اپلیکیشن رسمی سایت نومیشن اپلیکیشن نومیشن رو حتما نصب کن!

4 دیدگاه

  1. بی صبرانه منتظر این سریال هستم.(البته باید اول اون دو تا سریال دیگه رو کامل ببینم😅😂😂)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا