معرفی انیمیشن

معرفی انیمیشن سریالی Arcane – آرکین

در این مقاله خیلی کوتاه به انیمیشن سریالی آرکین پرداختیم که هم میتونید به صورت ویدئویی و هم متنی از آن لذت ببرید.


معرفی ویدئویی:

گوینده: علی نجفی

نویسنده: سینا درویشی


ساخت انیمیشن از روی یک بازی کار سختیه و ساخت انیمیشن از گیمی که داستانی برای روایت نداره سخت تر،اما رایوت گیمز غیر ممکن رو انتخاب کرده.

آرکین ( Arcane ) در فصل اول روایت گر داستانی حماسی ،احساسی، فروپاشی و آغاز یک جنگ ه ، جنگی که همه از پایان ناخوش آن آگاهند ولی برای رسیدن به اهداف شان چاره ای جز تیز کردن سلاح های خود ندارند.
داستان انیمیشن درباره ماجراهای پرتنش دو خواهر است، خواهرانی که در گردابی از اتفاقات غیر متقربه ، انتخاب های ناگوار و بیان کلمات اشتباه ، خود را ناآگاه به خون ریزی دعوت میکنند.
استودیو فرانسوی فورتیچه با ترکیب زیبای نقاشی دستی و جلوه های ویژه کامپیوتری اثری واقعا هنری خلق کرده ، اتمسفر مکان هایی که در طول سریال باهاشون مواجه میشیم حس شدنی و عمیقا درگیر کننده هستند.

چهره و میمیک کارکتر ها به طرز فوق العاده ای دارای احساس و به طور انکار ناپذیری واقعی به نظر میرسند. انگار که آنها واقعا انیمیشن سازی را به مرحله جدیدی رسانده اند.

کمپانی رایوت گیمز با تصمیم به ساخت انیمیشن سریالی آرکین واقعا ریسک بزرگی کرده ، با وجود آثاری نه چندان مورد استقبال و ناموفق که با الهام از بازی های ویدئویی ساخته شده بودند ، گمان می رفت که آرکین هم به یکی از آنها تبدیل شود ولی استودیو فورتیچه ، اثری رو تحویل ما داده که میتونم با اطمینان آن را دوست داشتنی، زیبا و شدیدا لایق تماشا بدونم.

 

نظر شما چیه؟ حتما برامون کامنت کنید!

نومیشن در فضای مجازی نومیشن در نماشا

سینا درویشی

مدیر وب‌سایت نومیشن هستم و حدودا 4 ساله این سایت رو اداره میکنم ، علاقه مند به سینما هستم و در همین عرصه فعالیت هایی در فضای مجازی دارم.

7 دیدگاه

  1. عاشق این سریال هستم ولی قسمت آخرش یکم مبهم تموم شد خیلی دنبال فصل بعدشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا